Vier Jubilarissen H. Vijgeboom Voor de heer H. Vijgeboom was op 20 april 1960 de tijd aangebroken om afscheid van de werf te nemen. En wel na een diensttijd van bijna 18 jaar. De laatste tijd liet de gezondheid van de heer Vijgeboom nogal te wensen over en wij menen dan ook, dat het hem niet zal spijten nu tot de Oude Garde te kunnen toetreden. Wij wensen hem een goede levensavond toe. G. Buitendijk De heer G. Buitendijk trad op 6 september 1943 als ijzerwerker in dienst bij onze werf te Slikkerveer. Op 30 april 1960 verliet hij de werf als gepensioneerde. Het ijzerwerken laat hij nu aan jongere krachten over en hij neemt er zijn gemak van. Wij hopen, dat hij nog vele jaren van zijn pensioen zal kunnen genieten. de Pater Ook de heer J. de Pater is op 30 april 1960 gepensioneerd. Na een onafgebroken dienstverband van niet minder dan 36 jaar. Hij heeft zijn werkzaamheden steeds in de afdeling Machinebouw verricht, waar hij de laatste jaren als voorman tewerkgesteld was. De heer De Pater is nu toegetreden tot de Oude Garde en we hopen, dat hij nog lange jaren van dit corps deel zal uitmaken. Op 29 april 1960 werden in de Directiekamer vier jubilarissen tegelijk gehuldigd. Het waren de heren A. van Brandwijk, M. Lemson, W. van Katwijk en J. E. P. Meeder, die op resp. 23, 25, 26 en 29 april gedurende vijf en twintig jaren bij de Werf Gusto in dienst waren. De heer F. Smulders sprak de feestvierenden met enige trots (zoals hij zelf zei) toe. Het was nl. in jaren niet gebeurd, dat er zoveel jubilarissen waren dat de Directie zich genoodzaakt zag er enige tesamen te huldigen. Na de heer F. Smulders sprak de heer De Roos namens de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Een kopje koffie en een gezellig samenzijn, waarbij de gouden horloges en alle andere attributen, die met een jubileum vergezeld gaan, be wonderd werden, vormden het slot van dit officiële gedeelte van een feestdag voor vier van Gusto's werknemers. V. FI. 60 (0)

Het Zeskant | 1960 | | pagina 16