Vertrek om 7 uur 's morgens van de Werf te Slikkerveer. Dan via Meerkerk, Utrecht, Zeist, langs de Pyramide van Austerlitz naar de Leusderheide. Hier staat Hotel Bergzicht, waar de koffie voor ons klaar zal staan, als we er te ongeveer 9 uur aankomen. Van Bergzicht ver trekken we om 10 uur door het militair terrein naar het vliegveld Soesterberg en van daar via Amersfoort, Voorthuizen, Garderen, het Uddelermeer, door de Kroondomeinen naar Apeldoorn, Hotel Bosbad. Aankomst te 11.30 uur. Van hieruit kunt U prachtige wandelingen maken, zwemmen enz. Hier kunt U ook Uw lunchpakket gebruiken, dat evenals het vorige jaar weer zal worden uitgereikt. Bovendien krijgt U nog twee consumpties aan geboden. We blijven twee uur in Apeldoorn en vertrekken dus weer te 13.30 uur. We gaan dan via Mechgelen, Beekbergen, Leunen, door het Leunerbos naar Teriet, Delen, Ede, Wageningen, naar Rhenen, waar we omstreeks 15 uur hopen aan te komen. In Ouwehands Dierenpark kunnen we de „apies" en andere dieren bekijken. Maar we kunnen er ook genieten van de prachtige bossen. Ook is er een zwembad. Om 18 uur gebruiken we gezamenlijk het diner in het restaurant van Ouwehands Dierenpark. Vertrek uit Rhenen om 20 uur. We gaan dan via Amerongen, Leersum en Vianen weer naar huis. Aankomst te Slikkerveer om 22.15 uur. Het totale traject, dat we die dag zullen afleggen bedraagt 310 km. Op de reisdag, 30 juni, krijgt U een reisschema aangeboden. Alvast een prettige reis en mooi weer toegewenst! Namens het bestuur, B. B. Noot van de Redactie: Als „B.B." zelf ook meegaat, zal het best een prettige reis worden. We hopen, dat de reisgenoten niet te veel last van de film-mensen zullen hebben, want die zijn dan natuurlijk ook van de partij! (0) 63

Het Zeskant | 1960 | | pagina 19