De Oude Garde JUBILEUM T. C, ROBBEREQT De heer T. C. Robberegt was op 1 mei 1960 veertig jaar in dienst van de Werf Gusto. De huldiging, die hem deswege ten deel viel, was in drie gedeelten gescheiden. Op 29 april 1960 was de heer Rob beregt ten Stadhuize ontboden, waar hij uit handen van de Burge meester de hem door H.M. de Ko ningin toegekende zilveren medaille, verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau, mocht ontvangen. Op 2 mei werd hij, in gezelschap van zijn echtgenote en kinderen, in de kantoorcantine namens het per soneel gehuldigd. Hierbij werd het woord gevoerd door de heren De Mooij, De Ruiter en Nieuwenhuis. Verschillende geschenken en bloe men werden de jubilaris aangebo den. De 3e mei werden de jubilaris en zijn echtgenote door de Directie ontvangen. De heer Ir. A. Smulders wenste de jubilaris geluk met zijn jubileum en met de Koninklijke onderscheiding, die hem ten deel was gevallen. Hij speldde hem het verguld-zilveren Gusto-insigne op en overhandigde hem een cadeau on der enveloppe. Hierna sprak de heer De Roos, die de gelukwensen van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel overbracht en de jubilaris het vererend getuigschrift en de grote zilveren legpenning van deze Maatschappij aanbood. Ten slotte heeft de heer Robberegt met enkele woorden zijn dank betuigd voor de ontvangt. Een gezellig praatje bij een kopje koffie besloot deze bijeenkomst. J. Sonneveld. De heer J. Sonneveld trad op 15 mei 1922 bij de Werf Gusto in dienst en hij is de Werf trouw gebleven, 38 jaar lang! Op 23 april 1960 heeft hij de lastang neergelegd en heeft hij de Werf als gepensionneerde ver laten. Wij wensen hem gaarne een gelukkige levensavond toe. W. L. v. d. Meer. De heer W. L. v. d. Meer, baas van de Gereedschapmakerij, kan op een nog langere diensttijd bogen. Hij kwam op 8 december 1919 in dienst en heeft het dus ruim 41 jaar bij de Werf volgehouden. Op 28 (0) 69

Het Zeskant | 1960 | | pagina 13