IN MEMORIAM H. J. W. VAN RIEL DANKBETUIGINGEN Op 25 mei 1960 werden wij opgeschrikt door een alarmerend bericht: dodelijk ongeval bij de Hoogovens. Het was de heer H. J. W. van Riel, constructie-bankwerker bij onze Montage afdeling, die het slachtoffer van dit ongeval is geworden. Toen hij zag, dat er bij het werk iets verkeerd ging, heeft hij op het laatste ogenblik nog getracht in te grijpen, met het noodlottig gevolg, dat hij door de slinger van een lier werd getroffen en op slag gedood werd. De heer Van Riel, die 55 jaar oud was, was sedert 10 januari 1951 in dienst van de Werf Gusto en heeft op tal van montages zijn arbeid verricht. Hij blijft in onze herinnering voortleven als een goed vakman en een goed kameraad. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote en zijn kinderen, die wij gaarne de kracht toewensen dit plotselinge en ernstige verlies te dragen. Hij ruste in vrede. Bij deze betuig ik mede namens mijn vrouw onze hartelijke dank en erkentelijkheid voor de vele blijken van belangstelling in alle vormen bij ons 50-jarig huwelijksfeest ondervonden. Inzonderheid danken wij de Directie, hoofden van dienst, mei. Heijnen, tekenkamer Scheeps bouw en de vrienden van de Werf te Slikkerveer. Met vriendelijke groet, K. Liebeek Bij het verlaten van de Werf Gusto wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn har telijke dank aan de Directie, mej. Heijnen, chefs, bazen en collega's voor de geschenken, die ik bij mijn afscheid mocht ontvangen. W. M. Lehmann Ondergetekende betuigt hierdoor, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan de Directie, mej. Heijnen, bedrijfsleiders, ba zen en collega's voor de waarderende woorden en de geschenken, die hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. W. van Katwijk Langs deze weg betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan bestuur en leden van 't Zonnewiel voor de fruitschaal en andere blijken van belangstelling, tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis ontvangen. R. C. Glansbeek (0) 71

Het Zeskant | 1960 | | pagina 15