Hierbij dank ik, mede namens mijn vrouw, allen, die medegewerkt hebben mijn 25-jarig jubileum tot een voor ons onvergetelijke dag te maken. E. P. Meeder Hierdoor betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, mej. Heij- nen, het Dorusfonds, 't Zonnewiel en de heer Mout, voorzitter van de zomeravondvoetvalclubvoor de vele blijken van belangstelling, die ik bij mijn afscheid van de Werf Gusto heb mogen ontvangen. de Pater Langs deze weg betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan de Directie en Mej. Heijnen voor de blijken van belangstelling, die hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. A. van Brandwijk Ondergetekende betuigt hierdoor, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan de Directie en al degenen, die op eniger lei wijze hebben bijgedragen, dat de viering van zijn 40-jarig dienst verband voor hen een onvergetelijke is geworden. In het bijzonder is hij erkentelijk voor de verleende onderscheiding en de prachtige ca- deaux, die hij in ontvangst mocht nemen. T. C. Robberegt Langs deze weg mijn hartelijke dank, ook nam.ens mijn echtgenote, aan de Directie, de heer Van Wieringen, mej. Heijnen, bazen en col lega's voor al de mooie cadeau's en bloemen, die ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. M. Lemson Hierdoor betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor het mij bij mijn vertrek van de Werf Gusto toegekende pensioen. Voorts mijn dank aan mej. Heijnen, bazen en collega's voor de mooie cadeau's, die ik ter gelegenheid van mijn afscheid mocht ontvangen. J. Sonneveld Hiermede betuigt ondergetekende, mede nam.ens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan 't Zonnewiel en aan de collega's voor de blijken van belangstelling, bij zijn huwelijk ondervonden. P. de Leng Mevrouw Van Riel en haar kinderen danken de Directie van de Werf Gusto, alsmede mej. Heijnen, de bedrijfsleiding van de Afd. Montage en alle collega's van hun overleden man en vader voor de vele en hartelijke blijken van belangstelling, hun na het droevig ongeval be toond. 72 (O,

Het Zeskant | 1960 | | pagina 16