VACANTIE jubileum cJ-t. ^Semeyn Op 19 juni jl. was de heer H. Semeyn gedurende 25 jaar in dienst van de Werf Gusto werkzaam. Op zaterdag, 18 juni, had het Dorusfonds in de kantoorcantine een huldiging van de jubilaris georganiseerd, waar velen van hun belangstelling blijk gaven. Bij deze huldiging werd het woord gevoerd door de heren Binnema, Post en Antheunisse, die hun waarderende woorden vergezeld lieten gaan van geschenken. Ook waren er bloemen voor Mevrouw Semeyn, die haar echtgenoot bij deze huldiging vergezelde. Tenslotte heeft de heer Semeyn met enkele welgekozen woorden voor de huldiging bedankt en kregen de vele aanwezigen gelegenheid de jubilaris te complimenteren. De gebruikelijke ontvangst van de jubilaris door de Directie zal, tegelijk met enkele andere jubilarissen, op 12 juli 1960 plaats vinden. Wij weten niet, waar U met Uw vacantie heen gaat. Naar zee, naar bos of naar hei. Of U in ons eigen land blijft of dat U naar het buitenland gaat. Het gaat ons ook eigenlijk niets aan. Maar misschien hebben we een tip voor U. Op onze schrijftafel is een circulaire terecht gekomen van de V.V.V.- Wijk bij Duurstede. Over het „Klank- en Lichtspel". Dit klank- en lichtspel is eigenlijk een Franse uitvinding, die hierop neerkomt, dat bepaalde historische gebouwen, kastelen enz. des avonds op tal van manieren worden verlicht, waarbij dan door middel van luidsprekers de geschiedenis van zo'n kasteel wordt verteld. We hebben zo'n spel van klank en licht (Son et Lumière, zoals het in Frankrijk heet) eens gezien (en gehoord) bij het Kasteel Chambron aan de Loire. Het was prachtig! En nu blijkt ons, dat we zoiets ook in eigen land hebben. In Wijk bij Duurstede. Als U er tijdens Uw vacantie soms in de buurt komt, kunnen we het U aanbevelen. Inlichtingen kunt U bij de V.V.V. te Wijk bij Duurstede krijgen. 82 (0)

Het Zeskant | 1960 | | pagina 12