Bijzonder aangenaam werden mijn vrouw en ik verrast met een prachtige fruitmand, die ons door de gepensioneerden, die aan de boottocht op 19 juli jl. hebben deelgenomen, werd aangeboden. Wij betuigen daarvoor gaarne onze recht hartelijke dank. J. A. G. Roeters van Lennep. Mede namens mijn vrouw en kinderen betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan de Directie, Mej. Heijnen, chefs, bazen en collega's voor de huldiging en de geschenken bij zijn 25-jarig dienstjubileum. M. Burger. Voor de vele blijken van belangstelling en de geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband bij de Werf Gusto mocht ontvangen, betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn harte lijke dank aan de Directie, mej. Heijnen, chefs, bazen en collega's en aan het Dorusfonds. H. Semeijn. Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, mej. Heijnen, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij mijn 25-jarig jubileum. M. Bezemer. Hierdoor betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan de Directie voor het mij bij mijn vertrek van de Werf Gusto toegekende pensioen. Voorts mijn dank aan mej. Heijnen, bazen en collega's voor de mooie geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn afscheid mocht ontvangen. A. M. Aalsma. Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor het mij toegekende pensioen. Voorts dank ik mej. Heijnen harte lijk voor de hulpvaardigheid, die ik van haar heb mogen ondervinden. G. den Uijl. De gepensioneerden van de Werf Gusto te Slikkerveer betuigen hier door hun oprechte dank aan de Directie en mej. Heijnen voor de ge zellige en prettige dag, die zij hebben genoten bij de boottocht. L. de Werker. De gepensioneerden van de Werf Gusto betuigen de Directie hun harte lijke dank voor de anthraciet, die zij ook dit jaar weer mochten ontvangen. (0) 95

Het Zeskant | 1960 | | pagina 17