2 v VEERTIG Idee 23. L. P. Franken. Aanmaken van branches met gebruikmaking van een mal. Dit idee is goed en kan regelmatig worden toegepast. Premie: 25, Idee 24. D. Fierloos en T. Pupella. Gebruik van perplexplaat voor het beschermen van tekeningen. Dit idee is juist en voorkomt be schadiging van tekeningen. Premie: 10, Idee 19 kwam niet voor een beloning in aanmerking. De ideeën 18, 20 en 25 werden aangehouden tot een volgende vergadering. Mochten we de vorige maal iets schrijven over vier maal vijf en twintig, ditmaal kunnen we het hebben over tweemaal veertig. Twee jubilarissen' die elk veertig jaar in dienst van de Werf Gusto waren, nl. de heren J. C. J. Dekkers en A. van Dijk. De jubilarissen werden op 16 augustus 1960 met hun echtgeno ten door de Directie ontvangen. Bij deze ontvangst vroeg de heer Mr. H. Smulders zich af, hoe het toch komt, dat zoveel perso neelsleden zo lange jaren aan de Werf verbonden blijven. De be loning wijkt niet af van wat bij soortgelijke bedrijven geboden wordt, het werk, dat gedaan moet worden, is gelijk aan dat bij an dere werven en spreker gelooft ook niet, dat b.v. de leiding hier veel anders is dan elders. En toch telt de Werf Gusto in deze omgeving het grootste aantal jubilaris sen. Het moet wel de sfeer in het bedrijf zijn, die de mensen zich hier wel doet bevinden. Hoe dit ook zij, het verheugt spreker heden weer twee jubilarissen te kunnen ge lukwensen met dit feest, dat ook voor de Werf een feestelijk ge beuren is. Spreker speldde de jubilarissen het verguld-zilveren Gusto-insigne op en overhandigde hen een ge schenk onder enveloppe. Hierna sprak de loco-burgemees ter van Schiedam, de Wethouder Sabel, die er op wees, dat een zo langdurig dienstverband als dat van de beide jubilarissen, alleszins aanleiding geeft voor een (0) 103

Het Zeskant | 1960 | | pagina 13