WOMNGUUIL UIT ONS MIDDEN r J. Roza, L. Hegedus, G. C. Groot, A. C. Jansen, feestelijke viering. Hij prijst zich gelukkig hierbij aanwezig te mogen zijn, zulks te meer, omdat deze jubilea niet alleen binnen de kring van het bedrijf de aandacht hebben getrokken, doch ook daarbuiten. Spreker deelde mede, dat H.M. de Koningin aan de heren Dekkers en Van Dijk de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau heeft toegekend. Hij speldde hen deze onderscheiding op de borst en wenste hen daarmede van harte geluk. Ten slotte sprak de heer De Roos, die de gelukwensen van de Neder landse Maatschappij voor Nijverheid en Handel overbracht en aan de heren Dekkers en Van Dijk het vererend getuigschrift met de bijbe horende grote zilveren penning van genoemde Maatschappij aanbood. Het gezelschap bleef hierna nog enige tijd bij een kopje koffie bijeen. Een van onze gepensioneerden woont in Nieuwland en heeft daar een ruime drie-kamer-woning met een mooi uitzicht. Hij wil die echter gaarne ruilen voor een benedenwoning die geschikt is voor oudere mensen. Inlichtingen bij de afd. Personeelszaken. Aangeboden: Woning in Schiedam, bevattende woonkamer, 2 slaap kamers, gang, keuken, plaatsje en achteruitgang. Huurprijs 9, per week. Gevraagd: Woning in Rotterdam-West, Centrum of Schiebroek; 3-kamer- woning, bovenhuis. Huurprijs tot 18, Inlichtingen bij de afd. Personeelszaken. In dienst: 1-8-1960 E. F. Hausani, constructie-bankwerker Montage, constructie-bankwerker Montage, lasser S.B. 11. bankwerker M.B. constructiewerker-lasser Montage, volontair M.B. volontair M.B. constructiewerker Montage, omscholer lasser M.B. kraanrijder S.B. lasse Montage. constructie-bankwerker Montage, brander-lasser Montage, constructiewerker Montage, omscholer lasser S.B. J. W. J. van Steenoven, C. R. Hendrik, L. v. Walsum, H. A. v. Mook, R. W. de Vries, M. H. H. El Keek, J. C. Bijtjes, 0-3-1960 J. C. Zonneveld, 9-8-1960 J. J. v. d. Pluijm, 15-8-1960 C. v. d. Heuvel, 104 (0)

Het Zeskant | 1960 | | pagina 14