JUBILEUM A. MUSTERS Op 7 september 1960 was de heer A. Musters, constructeur-groepsleider bij de Tekenkamer Baggerbouw, gedurende 40 jaar in dienst van de Werf Gusto geweest. Op die dag werden de jubilaris en zijn echtgenote door de Directie ontvangen. De heer Mr. H. Smulders sprak de jubilaris toe en gaf daarbij uiting aan zijn waardering voor hetgeen de heer Musters gedurende zijn lang durige en trouwe dienst voor de Werf Gusto heeft gedaan. Hij over handigde de jubilaris een geschenk onder enveloppe en speldde hem het verguld-zilveren Gusto-insigne op. Hierna was het woord aan de Burgemeester van Schiedam, die zeide verheugd te zijn wederom een jubileum bij de Werf Gusto te kunnen bijwonen. Het grote aantal jubilea, dat bij de Werf Gusto voorkomt, aldus spreker, stempelt deze onderneming tot een goed bedrijf, waar de werknemers kennelijk een sfeer vinden, die leidt tot een langdurig dienstverband. De jubilaris heeft door zijn werkzaamheid niet alleen medegewerkt aan de bloei van de Werf Gusto, doch ook aan die van de gehele streek, ja van het gehele land. Dit wordt ook buiten het werf-verband gewaardeerd en het verheugde spreker dan ook te kunnen mededelen, dat H.M. de Koningin de heer Musters heeft onderscheiden met de zilveren medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Nadat de Burgemeester de heer Musters deze onderscheiding had op gespeld, sprak de heer De Roos, die de gelukwensen van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel overbracht en die de jubilaris het vererend getuigschrift met de grote zilveren medaille van genoemde maatschappij aanbood. 118 (0)

Het Zeskant | 1960 | | pagina 16