DANKBETUIGINGEN WONINGRUIL 3-9-1960 Johanna Margaretha Aletta, dochter van J. Groeneweg en M. A. Groeneweg-de Reuver. 12-9-1960 Robert Alexander, zoon van B. Aan de Wiel en H. W. Aan de Wiel-Beek. 1-10-1960 Dirk, zoon van H. Terlouw en S. J. Terlouw-den Haan. Voor de zeer vele blijken van vriendschap en waardering, door mij ondervonden bij mijn vertrek van de Werf Gusto, wil ik U hier graag van harte dank zeggen. Met blijdschap en dankbaarheid zal ik altijd terugdenken aan de vele hartelijke woorden en brieven, aan de bloemen en andere geschenken, waar mijn huis nu nog vol van staat en aan de vele grote en kleine diensten, mij in de laatste weken nog zo graag en gul bewezen. Ook al zal mijn nieuwe werkkring veel van mijn tijd en krachten vragen, toch zal er voor de „Werf Gusto" altijd een plaats in mijn hart blijven. U allen nogmaals dankend voor het vele goede, dat ik van U heb mogen ondervinden, met hartelijke groeten, V. Heijnen. Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen mijn grote dank aan de Directie, mej. Heijnen, de staf, collega's en mede arbeiders. De overweldigende belangstelling, de waardevolle cadeaux, de hartelijke en gemeende toespraken en bovenal de Koninklijke onder scheiding hebben de dag van mijn 40-jarig dienstjubileum tot een onver getelijke dag gemaakt. A. Musters. Hierdoor betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan de timmerlieden van de Werf Gusto voor de blijken van belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en voor de mooie fruitschaal bij mijn thuiskomst. M. P. Kazenbroot. Gaarne betuigen wij onze hartelijke dank aan het bestuur en de leden van 't Zonnewiel voor het geschenk en de bloemen, die wij ter gelegen heid van ons 25-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. G. Ooms H. P. Ooms-Breuman. Aangeboden: woning te Rotterdam, bevattende woonkamer, slaapkamer met balkon, keuken en bijkeuken, zijkamer, douchecel, vrije 2e etage en fietshok. Riant uitzicht op de verkeersbruggen en de Rijksweg naar Den Haag. Huurprijs 13,50 per week. Gevraagd: woning in Schiedam voor twee personen, liefst benedenhuis met tuin en loodsje. Omgeving Havendijk, Hogenbanweg of Rotter- damsedijk. Inlichtingen bij de afd. Personeelszaken. 120 (0)

Het Zeskant | 1960 | | pagina 18