jubileum cA. <~YYl. (^ooijman Spreker reikte daarop de heer v. d. Tempel deze onderscheiding uit en wenste hem daarmede van harte geluk. Ten slotte sprak de heer De Roos namens de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Hij bracht de gelukwensen van deze Maat schappij over en bood de heer v. d. Tempel het vererend getuigschrift met de bijbehorende grote zilveren legpenning aan. Het gezelschap bleef hierna nog enige tijd bij een kopje koffie bijeen en daarbij werden vele herinneringen uit het grijze verleden opgehaald. Op 25 oktober 1920 stapte de heer A. G. M. Cooijman het hek van de Werf Gusto binnen om daar zijn werkzaamheden te gaan beginnen. Hij zal er toen nog geen vermoeden van hebben gehad, dat deze eerste werkdag zou leiden tot een-dienstverband van 40 jaar. De heer Cooijman werd op 25 oktober 1960 met zijn echtgenote door de Directie ontvangen. Hij werd toegesproken door de heer Ir. A. Smulders, die er aan her innerde, dat de jubilaris lange jaren heeft doorgebracht in de Gieterij. Toen de Gieterij werd opgeheven, heeft de jubilaris op verschillende andere plaatsen gewerkt, totdat hij terecht kwam bij de Onderhouds- electriciëns. Hij kreeg daar de zorg voor het magazijn en alles wat daarbij behoort. De heer Smulders dankte de heer Cooijman voor alles, wat hij in de loop van de afgelopen veertig jaar ten behoeve van de Werf Gusto heeft gedaan en wenste hem van harte geluk met zijn jubileum. Hij overhandigde de jubilaris een geschenk onder enveloppe (0) 131

Het Zeskant | 1960 | | pagina 17