G. den Uijl. De heer G. den Uijl, die op 11 juni 1960 gepensioneerd werd, kan op een langere diensttijd bogen. Immers, hij kwam op 28 juli 1919 reeds in dienst van de Werf Gusto en hij heeft het daar dus 41 jaren uitge houden. Al die jaren heeft hij in de Scheepsbouw gewerkt. Moge hij nog lang lid van de Oude Garde zijn! D. Scheuter. De heer D. J. Scheuter kwam op 14 februari 1934 bij de Werf Gusto in dienst, waar hij tot 1 april 1948 als vakman in de Gieterij werkte, in welke afdeling hij op laatstgenoemde datum baas werd. Ook al weer: totdat de Gieterij werd opgeheven. De heer Scheuter werd toen belast met het controleren en nalopen van het buiten de deur uitbestede gieterij werk en hij heeft dat gedaan tot 1 augustus 1960. Toen ging hij met pensioen. De rustige en kalme natuur van de heer Scheuter ken nende, geloven wij wel, dat hij zich in het leven als gepensioneerde kan schikken. Moge dat lang het geval zijn. A. M. Aalsma. Toen de heer Aalsma bij de Werf Gusto binnenstapte en dat was op 19 juni 1908 was hij een jochie van nog geen 13 jaar. Dat kon vroeger. En dat jochie is diet minder dan twee en vijftig jaar bij de werf in dienst gebleven. Als ijzerwerker bij de Scheepsbouw. Als het waar is, dat iemand, die nog geen 25 jaar in dienst is, bij de Werf Gusto niet meetelt, dan kunnen we vaststellen, dat de heer Aalsma voor twee telde! Hij werd op 3 augustus 1960 gepensioneerd. Moge hij nog lang deel uitmaken van de Oude Garde. D. van Waardenburg. De heer D. van Waardenburg, altijd in de Scheepsbouw gezeten, prima vakman, hoogste loon. M'n liefje, wat wil je nog meer? Hij kwam op 10 januari 1922 in dienst en is gebleven tot zijn pensionering, in totaal meer dan 38 jaar. Hij werd op 6 augustus gepensioneerd. Na deze mooie staat van dienst wensen wij hem toe, dat hij nog lange jaren van zijn pensioen zal kunnen genieten. G. van Veelen. De laatste in dit rijtje is de heer G. van Veelen, die er met zijn 21 dienstjaren (19391960) toch ook mag wezen. De heer Van Veelen (0) 133

Het Zeskant | 1960 | | pagina 19