JUBILEUM otf. o4. CJBraad De heer A. A. Braad, thans bedrijfsassistent bij de afdeling Machine bouw, maar bij de meesten onzer beter bekend onder de titel van „Baas Braad", vierde op 30 november het feit, dat hij 40 jaar aan de Werf Gusto was verbonden. Hij werd die dag door de Directie ont vangen en werd daarbij vergezeld van zijn echtgenote. De heer Mr. H. Smulders sprak de jubilaris toe en schetste hem als een man, die vele moeilijke karweien voor de Werf heeft verricht en die veel in het buitenland heeft gewerkt. Spreker dankte de jubilaris voor de vele diensten, die hij de Werf heeft bewezen en wenste hem van harte geluk met zijn jubileum. Spreker overhandigde hem een geschenk onder enveloppe en speldde hem het verguld-zilveren Gusto-insigne in het knoopsgat. Hierna was het woord aan de Burgemeester, die gaarne de begrotings werkzaamheden even was ontvlucht, om bij dit jubileum aanwezig te kunnen zijn. Bij de behandeling van de begroting, aldus de Burgemees ter, komt de economische toestand van de gemeente ter sprake en die economische toestand wordt mede bepaald door de goede gang van zaken van de in de gemeente gevestigde bedrijven. Door mede te werken aan de bloei van de Werf Gusto heeft de jubilaris ook mede gewerkt aan de welstand van de gemeente en van het gehele vader land. Het is dan ook daarom, dat H.M. de Koningin de heer Braad heeft onderscheiden met de zilveren medaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, een onderscheiding, die de Burgemeester de heer 144 (0)

Het Zeskant | 1960 | | pagina 14