IN MEMORIAM G. R. FOKKENS IN MEMORIAM J. A. PENNING Braad uitreikte en waarmede hij hem van harte geluk wenste. Vervolgens sprak de heer Mr. L. A. Bergen Walraven, die de geluk wensen van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel overbracht en de jubilaris het vererend getuigschrift van deze Maat schappij en de bijbehorende grote zilveren medaille aanbood. Het gezelschap bleef na deze toespraken nog enige tijd bijeen bij een kopje koffie en een praatje over de verschillende objecten, waaraan de heer Braad heeft medegewerkt, en waarvan het booreiland naar zijn zeggen het moeilijkste was geweest. Op 16 november 1960 overleed onze medewerker, de heer Gerrit Roelof Fokkens, die ongeveer 20 jaar lang als bankwerker zijn beste krachten aan de Werf Gusto heeft gegeven. De gezondheid van de heer Fokkens liet de laatste jaren reeds te wensen over. Niettemin hadden wij de hoop, dat wij hem na herstel van zijn laatste ziekte weer in ons midden zouden mogen zien. Het heeft niet zo mogen zijn. Ons medeleven gaat uit naar zijn gezin. Hij ruste in vrede. Op 25 november overleed plotseling, terwijl hij op kantoor bezig was met het verrichten van zijn werkzaamheden, onze medewerker de heer Jan Arie Penning, technisch inkoper bij de Werf Gusto. Het bericht van dit plotselinge overlijden verwekte allerwege ont stelling. Wij hebben de heer Penning leren kennen als een ijverig en nauwgezet medewerker en als een uitermate prettige collega. Ongeveer 30 jaren is hij bij de Werf Gusto in dienst geweest. De 29ste november 1960 is hij onder grote belangstelling van de zijde zijner collega's ten grave gedragen. Daarbij heeft de heer F. Smulders een woord ten afscheid gesproken. Wij betuigen zijn vrouw en kinderen onze hartelijke deelneming. Hij ruste in vrede. .rj.. (0) 145

Het Zeskant | 1960 | | pagina 15