IN MEMORIAM G. G. DE VRIES EEN GOED WERK UIT ONS MIDDEN De 20ste november 1960 overleed plotseling onze medewerker de heer Gerrit Gerritse de Vries, baas bij de afdeling Scheepsbouw. De heer de Vries is korte tijd ziek geweest, doch weer in zoverre hersteld, dat hij het voornemen te kennen had gegeven de 21ste november zijn werkzaamheden te hervatten. Het heeft niet zo mogen zijn. Plotseling sloeg de Dood toe! Plotseling werd „baas de Vries" weggehaald uit zijn gezin, uit zijn werk, uit zijn vriendenkring. Baas de Vries was op de Werf een markante figuur, die aller wegen sympathie en vertrouwen genoot. Voorheen was hij lid van de Beambtenkern, later lid van de Ondernemingsraad. Ook maakte hij deel uit van het Bestuur van het Beambten-pensioen- fonds. Wij zullen deze prettige en steeds opgewekte collega node missen. Zijn vrouw en kinderen betuigen wij onze welgemeende deel neming. Op 23 november werd de heer de Vries onder grote belang stelling van de zijde van het Werfpersoneel ten grave gedragen. De heer Mr. H. Smulders sprak aan de groeve een afscheids woord. Baas de Vries, rust in vrede. In het vorige nummer van Het Zeskant hebben we een opwekking ge plaatst voor het deelnemen aan het werk ten behoeve van de blinden in de vorm van het maken van lectuur in Brailleschrift. Wij hebben daarbij verschillende adressen genoemd, waar men zich voor dit werk kan aanmelden. Van bevoegde zijde wordt ons medege deeld, dat men zich ook kan aanmelden bij het Blinden-Instituut „St. Henricus", te Grave, dat te Rotterdam wordt vertegenwoordigd door Mejuffrouw Bierens, Bergweg 80 te Rotterdam, tel. 41197. Wij brengen dit laatste nog gaarne ter kennis van onze lezers. In dienst: 25-10-60 31-10-60 1-11-60 1-11-60 2-11-60 7-11-60 f H. Nazir W. J. v. d. Hoeven E. H. Baggerman S. C. de Wild A. v. d. Oever J. Barreveld Omscholer-lasser S.B. Politoerder Polyester-afd. Hulpmonteur Montage-afd. Constructiewerker Montage-afd. Hulpmonteur Montage-afd. Baas Polyester-afd. 146 (0)

Het Zeskant | 1960 | | pagina 16