5 NEGENTIENZESTIG GAAT HEEN j| In dit laatste nummer van „Het Zeskant", dat in 1960 verschijnt willen wij even praten over „Het Zeskant" zelf. Op de voorpagina staat het in een kleine letter „VEERTIENDE JAARGANG No. 12". En dat betekent, dat we met dit nummer een periode afsluiten. Of eigenlijk twee. In de eerste plaats is het de laatste aflevering van het jaar 1960. Twaalf nummers zijn weer gevuld met het nieuws over onze bedrijven. Nieuwe opdrachten, tewaterlatingen, beproevingen, afleveringen en andere gebeurtenissen hebben wij voor U vastgelegd. Steeds weer zien we hierin de voortgang en voortzetting van ons werk. Wij kunnen niet anders dan ons over die voortgang verheugen. Vreugde in ons werk, ondanks al onze vrije tijd. U kent de woorden „ons werk is ons leven", wij willen hierop variëren met de woorden „de voort gang in ons werk bepaalt mede de vreugde in ons leven". Om tot deze gedachte te komen, levert elk nummer van „Het Zeskant" een bijdrage. Daarom wordt ons blad ook elke maand weer graag ge lezen en daardoor blijft iedereen op de hoogte van die voortgang, die zo'n belangrijke rol in ons leven speelt. Op deze plaats willen wij graag iedereen bedanken, die op welke wijze ook, heeft meegewerkt aan het totstandkomen van de veertiende jaar gang van „Het Zeskant". Schrijvers en fotografen in 't bijzonder, hartelijk dank. Wij weten, dat het altijd moeilijk is om tussen ons werk door ook nog voor „Het Zeskant" te schrijven. Tegelijk richten wij ons met de vraag tot U: Heeft U nog iets, dat voor opname in „Het Zeskant" geschikt is? Over een gebeurtenis in Uw bedrijf, over iets, dat ieder van ons zal interesseren? Uw firma-redac teur zal het graag in ontvangst nemen. In de tweede plaats is dit nummer de afsluiting van veertien jaar „Zeskant". Volgende maand beginnen we aan het derde lustrum jaar. Veertien jaar is de samenwerking in onze I.H.C.-bedrijven mede tot uiting gekomen in elke aflevering van ons personeelsorgaan. Het is zelfs zo, dat velen in ons land de naam I.C.H. Holland niet zo goed kennen, maar zodra de titel van ons personeelsorgaan „Het Zeskant" genoemd wordt, weet iedereen waar het over gaat. Wij willen dit praatje besluiten met het uitspreken of beter neerschrij ven van de hoop, dat „Het Zeskant" nog lang leve, de samenwerking en de eenheid van de I.H.C. Holland bevordere en aller belangstelling hebbe. Tot slot wensen wij als redactie alle lezers gezegende Kerstdagen en een prettige jaarwisseling. 143

Het Zeskant | 1960 | | pagina 3