Ideeënbus VERGADERING VAN DE IDEEËNBUSCOMMISSIE, GEHOUDEN OP 6 FEBRUARI 1961. Idee 18. A. Antheunisse. Propaganda voor de Ideeënbus. Het idee is slechts in beperkte mate uitvoerbaar. Gebleken is, dat voor opstelwedstrijden, enquetes e.d. in de regel weinig be langstelling bij het personeel bestaat. Aanmoedigingspremie 7,50. Idee 25. D. Fierloos en T. Pupella. Telefoonverbinding met het ijzerpark. Dit idee is reeds vroeger ter sprake gekomen en het is dus niet geheel origineel. Aanmoedigingspremie 7,50. Idee 27. H. J. T. Hendriks. Draadsnijden in waaiers en cutters. Het idee is goed en wordt met succes toegepast. Premie 40, Idee 28. M. den Held. Monteren van een veiligheidsplaatje op de lastang. Dit idee is goed en wordt met succes toege past. Het bevordert de veiligheid. Premie 25, Idee 30. A. Bravenboer. Veranderen van de brandtafel van de Sicomat-snijmachine. De voorgestelde werkwijze geeft een verbetering en voldoedt goed in de practijk. Premie 25, Idee 31. J. Mastenbroek. Boren van scepters. De voorgestelde werkwijze is vroeger voorgeschreven geweest, doch later ten onrechte verlaten. De verdienste van het idee is, dat op de juiste vroegere werkwijze weer de aandacht wordt gevestigd. Premie 10, idee 34. A. Leerentveld. Nummeren van transportbakken. Dit idee is goed en voorkomt onnodig zoeken naar materiaal. Premie 15, Idee 37. R. J. L. Hogenkamp. Vermindering van reparatie kosten aan compressors. De voorgestelde verbetering is goed en levert een gunstig resultaat op. Premie 10, Idee 38. R. J. L. Hogenkamp. Verbeterde werkmethode voor het draaien van conische gaten. De voorgestelde werkwijze geeft een besparing op de insteltijd. Premie 15, Idee 41. J. de Bruijn. Vetketel met verwarming voor het vul- (0) 37

Het Zeskant | 1961 | | pagina 11