15-2-61 W. A. Sakko, electriciën Onderhoud. 27-2-61 G. Schenk, electriciën Onderhoud. Uit militaire dienst: 30-1-61 H. R. Jansen, fraiser M.B. 6-2-61 J. K. H. Severins, bankwerker Onderhoud. Geboren: 15-1-61 Cassimo, zoon van C. Farina en T. F. Farina-Neele- man. 16-1-61 Willem, zoon van L. C. Visser en J. P. Visser-Schoon- akker. 8-2-61 Giovanna Maria, dochter van G. Toma en A. M. Toma-van Potten. 15-2-61 Robert, zoon van A. L. van Leeuwen en A. van Leeuwen-Sterk. 23-2-61 Adriaantje Margje, dochter van A. de Vogel en D. de Vogel-v. d. Berg. 26-2-61 Absj0rn Kristen Jozef, zoon van J. van Ulven en C. Th. van Ulven-Hersbach. DA NKBET UIGINGEN Ondergetekende betuigt ook namens zijn vrouw zijn hartelijke dank voor de belangstelling en het vele fruit, tijdens zijn ziekte ontvangen van de Directie, de bazen, de heer Bakker, de maat schappelijk werkster en het personeel van de Apparatenbouw. Ook het vele bezoek, dat hij mocht ontvangen, heeft hij zeer op prijs gesteld. PSanstra. Hierdoor betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling, die hij ter gelegen heid van zijn 25-jarig dienstverband bij de Werf Gusto mocht ontvangen. Tevens betuigt hij zijn dank aan de Directie voor de ontvangst en voor het geschenk, dat hem werd aangeboden. G. v. d. Berg. Bij het beëindigen van mijn werkzaamheden bij de Werf Gusto was het mij niet mogelijk van allen, met wie ik heb samenge werkt, persoonlijk afscheid te nemen. Gaarne wil ik langs deze weg de Directie, bazen en personeel mede namens mijn echtge note danken voor de prettige samenwerking en voor de cadeaux. A. Cooyman. Mede namens mijn echtgenote betuig ik hierdoor mijn hartelijke dank voor de blijken van belangstelling, het fruit, de bloemen, (0) 45

Het Zeskant | 1961 | | pagina 19