Paasvoetbaltoernooi DA NKBETUIGINGEN Hiermede wil ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank betuigen aan de Directie, chefs, bazen en collega's voor de vele waarderende woorden, geschenken en bloemen, die ik ter gele genheid van mijn 25-jarig dienst jubileum mocht ontvangen. Ook mijn collega's van de Bedrijfsbrandweer mijn dank voor hun be langstelling en geschenk. W. aan de Wiel. Hierdoor betuig ik gaarne mijn hartelijke dank aan de Directie, en aan het personeel van de Apparatenbouw, voor de gelegen heid, die zij mij hebben geboden om na mijn operatie een bezoek aan mijn familie in Polen te brengen. E. Klosek. Mede namens mijn ouders betuig ik hierdoor mijn dank voor de bijdrage, die ik mocht ontvangen. Mej. A. Westerveld. Donderdag, 6 april 1.1., stonden wij allen om half negen trillend van ongeduld, voorzien van onze voetbaluitrusting, bij de ingang van het sportveldencomplex „Harga". Nadat we dagen achter elkaar regen hadden gehad, scheen nu de zon stralend over de velden. Dit bracht ons in een uitgelaten stemming en het ver vulde ons met de gedachte van: we zullen eens even gaan win nen! Na ons verkleed te hebben in de Gusto-kleuren, kregen we nog een kleine woordenvloed van onze technische leider, de heer Van Veen, ter verwerken, waarna we, trappelend van ongeduld, maar vol goede moed, naar het speelveld gingen. Het was on derwijl kwart over negen geworden, toen we de eerste wedstrijd, die we moesten spelen, tegen het zeer sterke R.K.-Lyceum, aan vingen. (0) 77

Het Zeskant | 1961 | | pagina 19