BEMETEL-EXAMEN Bij het in de maand juni 1961 gehouden Bemetel-examen heb ben verschillende leerlingen van onze Bedrijfsschool het Bemetel- diploma verworven. Bovendien heeft een van de leerlingen het V.E.V.-diploma behaald. Voor het Bemetel-examen slaagden: T. D. J. de Koning Machine-bankwerken C. L. van Vliet - Scheepsbeschieten H. M. Koevermans Scheepsbeschieten C. J. Lemson Scheepsbeschieten P. W. J. Pronk Scheepsbeschieten J. Valk Modelmaken A. J. van Bockom Ijzerwerken-afschrijven Voor het V.E.V.-examen slaagde: A. Boer Electro-monteur Op 1 september heeft de heer F. Smulders dc diploma's met een toepasselijk woord aan de geslaagden uitgereikt. Tevens over handigde hij hen een boekenbon. KAMPVUUR ROND CONSDORF Onder leiding van Mevrouw Bebelaar, Mevrouw Bruinsma en de Heren de Koning, Bruinsma en Heusdens vertrok maandag morgen, 14 augustus, het Gusto-kamp. Wel met enige vertra ging, maar beter laat dan nooit ging men naar Consdorf in Lu xemburg. Begoten met een weldadig zonnetje gingen we de re gen tegemoet. Na voorspoedig de grens over te zijn gestoken, hobbelden we over de Belgische keien Echternach tegemoet, waar inkopen werden gedaan voor de avondmaaltijd. Door naar Consdorf, waar de tenten werden opgeslagen, en waar door de heer en mevrouw Bruinsma, met behulp van de corveegroep werd gekookt. Om acht uur werd aan de roep van de maag vol daan en hebben wij als wolven gegeten. Vermoeid van de lange reis is iedereen vroeg naar bed gegaan, maar niemand kon waar schijnlijk snel aan de Luxemburgse lucht wennen, want om 1 uur 134 (0)

Het Zeskant | 1961 | | pagina 16