het huis binnen te gaan en de brand op kordate wijze te blussen. Hartelijk bedankt door een zieke moeder, die met een van haar kinderen alleen in huis was, trokken de pompiers weer af. 's Middags naar Echternach, op souvenirs-jacht, waar we alle maal een portemonnaie lichter van thuis kwamen. Vrijdag werd er een excursie naar de staalwalserijen in Differdange gemaakt, die heel wat interesanter voor ons waren dan de tocht naar Paul Wurth, want dit grote concern liet ons een van de prachtige staaltjes van het Luxemburge kunnen zien. 's Avonds naar Cons- dorf om het laatste beetje geld er doorheen te jagen. Op de te rugweg naar het kamp waren enkelen blijkbaar zo moe, dat ze bij een boer een voor het huis staande speelgoed-auto dachten te lenen. Maar dit plezier was snel ten einde toen een hond, gro ter dan de auto zelf, het eigendom van zijn baas kwam terug eisen. En hier werden toen door onze automobilisten de sprint- kampioenschappen maar verlopen. Maar allen kwamen er zon der kleerscheuren af en ieder trok kampwaarts. Zo kwam zaterdag en de bus weer in zicht en trokken we over Luik en Maastricht naar het plaatsje Horn, waar ons door de N.V. Werf Gusto een heerlijk diner werd aangeboden. Zo kwam het einde van deze mooie week en arriveerden wij om tien uur bij het postkantoor te Schiedam. Van hieruit wil ik de Directie en de kampleiding nogmaals har telijk danken voor alles, wat zij hebben gedaan om dit alles voor ons mogelijk te maken. Kampeerder DE OUDE GARDE P. V. d. GRAAF De 30ste juni j.l. verliet de heer P. v. d. Graaf de Werf Gusto als gepensionneerde. En wel na een diensttijd van ruim twintig jaar. Bij het verlaten van de werf stond hij te boek als glas- bewapeningsknipper bij de Polyester-afdeling. Het grootste deel van zijn twintig jaren heeft hij echter als plaatwerker doorge bracht, en eerst aan het einde van zijn loopbaan is hij nog aan een nieuw vak begonnen. Wij hopen, dat hij nog vele jaren deel van de Oude Garde zal uitmaken. (0) 137

Het Zeskant | 1961 | | pagina 19