Mede namens mijn kinderen betuig ik mijn dank voor de veie blijken van belangstelling en medeleven, die ik ondervonden heb bij het overlijden van mijn echtgenoot, de heer J. W. Miiller. Mevrouw JT. Müller-van Vliet. Hierdoor betuig ik mijn hartelijke dank aan Directie, bazen en collega's van de Modelmakerij en Timmerwinkel voor de vele blijken van belangstelling, die ik ter gelegenheid van mijn pen sionering mocht ontvangen. A.. C. Duyser. Hierdoor betuig ik, mede namens mijn urouw, mijn hartelijke dank aan de Directie, chefs, bazen en collega's voor de bewijzen van belangstelling en de geschenken, die ik bij mijn zilveren dienst- jubileum mocht ontvangen. W. P. Wies. Gaarne wil ik, mede namens mijn echtgenote, langs deze weg mijn dank betuigen aan de Directie en allen, die de dag van mijn 25-jarig dienstverband tot een onvergetelijke hebben gemaakt. J. Vlasblom. Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn echtgenote, mijn hartelijke dank aan de Directie, bedrijfsleiders, bazen, personeel van de afdeling Apparatenbouw en allen, die de dag van mijn 25-jarig dienstverband met de werf Gusto onvergetelijk hebben gemaakt. A. Leerentveld. Mede namens mijn echtgenote betuig ik hierdoor mijn hartelijke dank aan de Directie, chefs en alle anderen voor de vele blijken van belangstelling en de geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband bij de Werf Gusto mocht ontvangen. M. van Aalten. Mede namens mijn vrouw dank ik de Directie, de heer van Wie- ringen, het Dorusfonds, bazen van de afdeling Scheepsbouw, leden bijzonder fonds en allen, die de viering van mijn zilveren jubileum voor ons onvergetelijk hebben gemaakt. J. D. Oosterholt. 156 (0)

Het Zeskant | 1961 | | pagina 18