LI I I ELVtEI Ondergetekende betuigt hierdoor zijn hartelijke dank aan de Directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en de geschenken, die hij bij zijn zilveren jubileum mocht ontvangen. N. Paardekooper. Mede namens mijn echtgenote betuig ik langs deze weg mijn har telijke dank aan de Directie, bedrijfsleiders, het Dorusfonds, de Personeelsvereniging, collega's, het personeel van de Afdeling Mijn- en Apparatenbouw en alle andere dames en heren, voor de prachtige cadeaus, ontvangen ter gelegenheid van mijn 25- jarig jubileum. K. C. Bakker. Mede namens mijn kinderen betuig ik langs deze weg mijn har telijke dank aan de Directie, de maatschappelijk werkster en de collega's voor de belangstelling, ondervonden bij het overlijden van mijn man A. F. J. Stoets. Mevr. W. Stoets-Dekker PERSONEELSVERENIGING GUSTO" Nog enige weken scheiden ons van onze jaarlijkse contactavond als dit Zeskant verschijnt. Ieder jaar wordt het moeilijker om weer wat anders te bedenken. Maar dit jaar durft het bestuur Hoera te roepen, zo zeker is het, dat deze avond alle voorgaande con tactavonden in alle opzichten zal slaan. Wij zijn er van uitgegaan, dat tegenwoordig bij velen de televisie in huis staat en men dus van vele mooie (maar ook minder mooie) pragramma's kan ge nieten. Uit opgevangen uitlatingen is het bestuur gebleken, dat de ontspanningsprogramma's het meest in de smaak vallen. Wel nu, verschillende artiesten, die U al van Uw beeldscherm kent, 190 (0)

Het Zeskant | 1961 | | pagina 20