DANKBETUIGINGEN Idee no. 16. G. Kammers. Het solderen van snel- draaistalen plaatjes op de beitelschacht met koper. Deze werkwijze is reeds eerder toegepast. Deze werkwijze is door het idee opnieuw onder de aandacht gebracht. Aanmoedigingspremie: 5, Idee no. 17. A. Huisman. Het plaatsen van een ver- keersspiegel op een onoverzichtelijk punt op de werf. Door toepassing van dit idee zal de veiligheid worden bevorderd. Premie: 10, Idee no. 19. A. S. Uilenhoed. Het aanbrengen van een nok op de ponsmachine. Dit idee is niet nieuw, doch de toepassing heeft in het onderhavige geval een bespa ring opgeleverd. Premie: 10,- Idee no. 22. A. A. Antheunisse. Het aanbrengen van afschermplaten in verwarmingsoven voor pijpen. Dit idee is reeds toegepast en werkt goed. Premie: 25, Idee no. 23. A. de Ruiter. Wijze van bevestiging van touwen aan kraanarmen. De voorgestelde wijze van be vestiging bevordert de veiligheid. Premie: 20, Idee no. 24. G. van Ee. Steken van spiebanen op de Skoda-kotterbank. Toepassing van dit idee is voorlopig nog niet mogelijk. Aanmoedigingspremie: 5, Idee no. 25. A. Huisman. Afwering van afval, olie enz. van de hellingen. De voorgestelde installatie is niet afdoende en bovendien zeer kostbaar. Aanmoedigingspremie: 5, Idee no. 26. Mej. N. Kohier. Vermelding van dossier nummers op de bestellingen. Toepassing van dit idee geeft een tijdsbesparing bij opzoeken en opbergen van stukken. Premie: 25, Idee no. 27. W. T. Hermans. Matrijs voor het druk ken van platen. Dit idee geeft een betere werkwijze en een besparing. Premie: 25, Idee no. 28. J. van Holten. Het repareren van poly ester mallen met schellak. Dit idee geeft een snellere werkwijze en een beparing op de arbeidstijd. Premie: 75, Idee no. 30. J. de Bruyn. Inzetten van tapeinden met behulp van boutentol. Dit idee is aanvankelijk afge keurd omdat gevreesd werd, dat de schroefdraad zou beschadigen. Achteraf is deze werkwijze toch doelmatig gebleken. Premie: 25, Idee no. 31. A. Huisman. Aanschaffen van een oven voor het verbranden van afval. De huidige wijze van vuilverwerking voldoet goed en bovendien is de aan schaf van een oven te kostbaar. Aanmoedigingspremie: 5, De ideeën nos. 39 (1960), 18, 20 en 21 kwamen niet voor een beloning in aanmerking. De ideeën nos. 29 en 32 werden aangehouden tot de volgende vergadering. Langs deze weg betuig ik gaarne mijn hartelijke dank aan de Directie en de maatschappelijk werkster voor de prachtige fruitmand, die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. H. P. Badoux. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan de Directie en leden van het Bijzondere Fonds voor het Kerstpakket en voor de fruit schalen, die hij tijdens zijn ziekte mocht ontvangen. A. Bijl. Ondergetekende betuigt hierdoor, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan de Directie voor de prachtige fruitmand, die hij met Kerstmis mocht ont vangen. Tevens wenst hij allen een voorspoedig 1962. H. C. P. de Groot. Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, de bedrijfsleiding, bazen en col lega's voor de vele blijken van belangstelling en de ge schenken, die ik ter gelegenheid van mijn zilveren jubi leum mocht ontvangen. A. Lemson. Gaarne betuigen wij onze hartelijke dank aan de Di rectie voor de Kerstgave, die wij mochten ontvangen. De Gepensionneerden. Mede namens mijn echtgenote betuig ik hierdoor mijn hartelijke dank aan de Directie en alle anderen voor de blijken van belangstelling en de geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband bij de Werf Gusto mocht ontvangen. J. C. Verkade. (0) 11

Het Zeskant | 1962 | | pagina 7