JUBILEA De reeks huldigingen in verband met een vijfentwintig-jarig dienstverband zet zich nog steeds voort. Op 27 maart 1962 werd de heer M. van Iperen door de Directie ontvangen ter gelegenheid van zijn vijfentwintig jarig dienstverband bij de Werf Gusto. De heer Van Iperen werd toegesproken door de heer Mr. H. Smulders, die de loopbaan van de jubilaris bij de werf in herinnering bracht. Spreker wenste hem en zijn echt genote van harte geluk met deze feestdag. Als blijk van waardering voor de verdiensten van de jubilaris speldde spreker hem het zilveren Gusto-insigne op en overhandigde hem een gouden horloge en een geschenk onder enveloppe. Vervolgens reikte spreker het vererend getuigschrift met de bijbehorende zilveren legpenning der Nederlandse Maat schappij voor Nijverheid en handel uit. Hierna dankte de jubilaris de Directie voor het in hem gestelde vertrouwen gedurende de afgelopen vijfentwintig jaar. Na deze huldiging bleef het gezelschap nog enige tijd bijeen onder het genot van een kopje koffie, waarbij vele her inneringen uit vroeger jaren werden opgehaald. Op 4 april 1962 vond de huldiging plaats van de heren G. B. H. J. Arends, J. M. C. Bouman, D. H. Licht en J. J. de Ruiter. De jubilarissen werden ontvangen door de Directie en toe gesproken door de heer Mr. H. Smulders. Spreker wees er op, dat de bloei van de werf ondermeer te danken is aan de jubilarissen, die gedurende vijfentwintig jaar hun beste krachten aan de Werf Gusto gegeven hebben. Spreker zeide hun hiervoor zeer erkentelijk te zijn en wenste hen en hun echtgenoten van harte geluk met dit jubileum. Ver volgens speldde spreker de jubilarissen het zilveren Gusto- insigne op en overhandigde hen een gouden horloge en een geschenk onder enveloppe. Op verzoek van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel reikte spreker het vererend getuigschrift met de bijbehorende zilveren legpen ning uit. Na het nuttigen van een kopje koffie, begaf het gezelschap zich naar de modellenzaal om de aldaar opgestelde mo dellen te bezichtigen. 34 (0)

Het Zeskant | 1962 | | pagina 6