h. Arbeiders Machinebouw i. Arbeiders Aluminiumbouw, houtbewerking, veiligheid en bewaking j. Arbeiders Scheeps- en Constructiebouw 2. P. J. van Rooyen 3 stemmen; 3. T. E. J. de Klerk 9 stemmen; 4. H. Jellema 8 stemmen; 5. W. Hempe 2 stemmen en 6. B. A. M. Jacobs20 stemmen. In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. De kiesdeler is 111. Deze kiesdeler is op geen der beide lijsten behaald, zodat de zetel wordt toegewezen aan de lijst met het grootste aantal overschotstemmen, n.l. die van de Nederlandse Katholieke Metaalbewerkersbond „St. Eloy". Op deze lijst is door de heer J. Scheffers meer dan een derde van de kiesdeler behaald, zodat de heer J. Scheffers verko zen is verklaard. Van de 149 uitgebrachte stemmen waren van onwaarde 2 stem men. Aantal geldige stemmen is 147. Uitgebracht op de lijst van: I. de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond 74 stemmen; waarvan op: 1. J. H. Korporaal 13 stemmen; 2. A. Jansson 27 stemmen; 3. R. C. Glansbeek 24 stemmen; 4. A. Groen 5 stemmen en 5. C. Vlasblom 5 stemmen. II. de Nederlandse Katholieke Metaalbewerkersbond „St. Eloy" 29 stemmen; waarvan op: 1. F. P. Kolck 12 stemmen; 2. G. van Vliet 1 stem; 3. A. J. Hendriks 2 stemmen; 4. T. J. Gunneweg 1 stem; 5. A. van Grootveld 0 stemmen en 6. G. Korswagen 13 stemmen. III. de Christelijke Metaalbedrijfsbond 44 stemmen; waarvan op: 1. G. v. d. Schee 23 stemmen; 2. C. Lemson 18 stemmen; 3. H. Plaisier 0 stemmen; 4. H. van Vliet 0 stemmen; 5. M. Hemminga 2 stemmen en 6. L. J. v. d. Ree 1 stem. In deze groep worden toegewezen 2 zetels. De kiesdeler is 147 2 73,5. Deze kiesdeler is behaald op de lijst van van Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond, op welke lijst derhalve 1 zetel wordt toegewezen. De tweede zetel wordt toegewezen aan de lijst met het grootste aantal overschotstemmen. n.l. die van de Christe lijke Metaalbedrijfsbond. Op de lijst van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond is meer dan een derde van de kiesdeler be haald door de heer A. Jansson, zodat op die lijst de heer A. Jans son verkozen is verklaard. Op de lijst van de Christelijke Metaal bedrijfsbond heeft geen der candidaten een derde van de kies deler behaald, zodat op deze lijst verkozen is verklaard no. 1 van die lijst, de heer G. v. d. Schee. Van de 108 uitgebrachte stemmen waren van onwaarde 3 stemmen. Aantal geldige stemmen is 105. Uitgebracht op de lijst van: I. de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond 64 stemmen; waarvan op: 1. P. J. Slabbekoorn 54 stemmen; 2. J. v. d. Heide 5 stemmen; 3. J. M. F. Waterreus 3 stemmen; 4. J. Lemson 2 stemmen en 5. M. v. d. Aakker0 stemmen. II. de Nederlandse Katholieke Metaalbewerkersbond „St. Eloy" 24 stemmen waarvan op: 1. N. G. Alberts 21 stemmen; 2. G. Kerkhof1 stem 3. J. J. A. Nieuwenhout 2 stemmen en 4. J. J. Leeuwens 0 stemmen. III- de Christelijke Metaalbedrijfsbond 17 stemmen; waarvan op: 1. K. J. van Otterloo 14 stemmen; 2. J. Nederhof 0 stemmen; 3. W. Flach 2 stemmen; 4. G. van Veen 1 stem 5. L. van Rij 0 stemmen en 6. C. van Klinken 0 stemmen. In deze groep worden toegewezen 2 zetels. De kiesdeler is 105 2 52,5. Deze kiesdeler is behaald op de lijst van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond, aan welke lijst derhalve één zetel wordt toegewezen. De tweede zetel wordt toegewezen aan de lijst met het grootste stemmenoverschot n.l. die van de Nederlandse Ka- holieke Metaalbedrijfsbond „St. Eloy". Op de lijst van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond is door de heer P. J. Slabbekoorn meer dan een derde van de kiesdeler behaald, zodat op die lijst de heer P. J. Slabbekoorn verkozen is verklaard. Op de lijst van de Nederlandse Katholieke Metaalbedrijfsbond „St. Eloy" is door de heer N. G. Alberts meer dan een derde van de kiesdeler behaald, zodat op die lijst de heer N. G. Aberts verkozen is verklaard. Van de 309 uitgebrachte stemmen waren van onwaarde 7 stemmen. Aantal geldige stemmen is 302. Uitgebracht op de lijst van: I. de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond 129 stemmen; waarvan op: 1. J. C. Kuypers 63 stemmen; 2. C. Knook 13 stemmen; 3. A. v. d. Kraan 6 stemmen; 4. C. Prins 22 stemmen; 5. R. Kop 0 stemmen; 6. G. van Leeuwen 4 stemmen; 7. C. van Vlimmeren10 stemmen; 8. V. W. Klein 4 stemmen; 9. W. A. F. Meerhof 7 stemmen en 10. A. Herwig 0 stemmen. II. de Nederlandse Katholieke Metaalbewerkersbond „St. Eloy" 59 stemmen; waarvan op: 1. W. v. d. Water 28 stemmen; 2. J. J. Alberts 4 stemmen; 3. J. M. van Aken10 stemmen; 4. P. J. Rijnhout 5 stemmen; 5. J. E. Matla 0 stemmen; 6. C. v. d. Stel 1 stem 7. D. van 't Zelfde 1 stem en 8. G. Bosman0 stemmen. III. de Christelijke Metaalbedrijfsbond 39 stemmen; waarvan op: 1. J. Pelgrim 22 stemmen; 2. W. Kalkhoven 10 stemmen; 3. C. Huyzer 4 stemmen; 4. D. van Bommel 1 stem 5. A. Liebeek 2 stemmen en 6. T. J. de Bruin 0 stemmen. IV. de niet bij een Vakvereniging aangesloten werknemers 85 stemmen; waarvan op: 1. L. Heijkants 61 stemmen; 2. D. A. Muysson 0 stemmen; 3. J. J. Timofei 5 stemmen en 4. P. Vis 19 stemmen. In deze groep worden toegewezen 4 zetels. De kiesdeler is 302 4 75,5. Deze kiesdeler is behaald op de lijsten van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond en van de niet bij een Vakvereni ging aangesloten werknemers. Aan elk van deze lijsten wordt derhalve een zetel toegewezen. De derde zetel wordt toegewe zen aan de lijst met het grootst aantal overschotstemmen, n.l. die van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond. De vierde zetel wordt toegewezen aan de lijst, die na toewijzing van de derde zetel het grootste aantal overschotstemmen heeft, n.l. die van de Neder landse Katholieke Metaalbewerkerbond „St. Eloy". Op de lijst van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond is meer dan een derde van de kiesdeler behaald door de heer J. C. Kuypers, zodat op deze lijst verkozen zijn verklaard de heer J. C. Kuypers en no. 2 van die lijst, de heer C. Knook. Op de lijst van de niet bij een Vakvereniging aangesloten werknemers is meer dan een derde van de kiesdeler behaald door de heer L. Heijkants, zodat op die lijst de heer L. Heijkants verkozen is verklaard. Op de lijst van de Nederlandse Katholieke Metaalbewerkersbond „St. Eloy" is meer dan een derde van de kiesdeler behaald door de heer W. V. d. Water, zodat op die lijst de heer W. v. d. Water verkozen is ver klaar. Derhalve zijn verkozen verklaard: a. in de groep Stafbeambten: de heer G. P. A. van Wieringen; b. in de groep Technische beambten Schiedam en Slikkerveer: de heer J. H. v. d. Wal; c. in de groep, Administratieve beamten Schiedam en Slikkerveer: de heer G. H. Hermse; (0) 63

Het Zeskant | 1962 | | pagina 11