Dankbetuigingen Hierdoor zeg ik de gepensioneerden van de Werf Gusto gaarne hartelijk dank voor de mooie fruitmand, die ik na de boottocht op 18 juli j.l. mocht ontvangen. Ik geef U de verzekering, dat ik dit geschenk bijzonder op prijs gesteld heb. Mevr. F. Smulders-Reichlin Ondergetekenden betuigen langs deze weg hun hartelijke dank aan de directie, maatschappelijk werkster, chefs en collega's voor de vele blijken van waardering en de ge schenken, die zij ter gelegenheid van hun zilveren dienst- jubileum mochten ontvangen. H. K. de Grijp C. W. F. Bosdijk J. H. Wickel Hierbij betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling, die wij mochten ontvangen bij het overlijden van S. S. Schellingerhout. Fam. Schellingerhout Hierbij betuig ik ook namens mijn vrouw mijn oprechte dank aan de directie en aan de maatschappelijk werkster voor het bloemstuk en het fruit, dat ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. G. C. Blom Aan allen, die mij ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband blijken van waardering en medeleven heb ben getoond, betuig ik hierbij, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank. C. de Bode Dank U, dank U, directie Gusto, Voor die fijne tocht met boot. Heerlijk hebben wij genoten. Onze dankbaarheid is groot. Dat de bedrijven mogen groeien, 't Zeskant bloeien Met veel werk en arbeidslust; Dat directie en werkerstal Mogen samengaan in harmonie Tot tevredenheid van al. Met hartelijke groeten, Th. Kraaijveld Voor de prachtige fruitmand, die ik na de boottocht van onze gepensioneerden mocht ontvangen, zeg ik U harte lijk dank. C. Bebelaar Als gastvrouwen en E.H.B.O.'ers zeggen wij de gepensio neerden van de Gusto heel hartelijk dank voor de prettige verrassing, die wij na afloop van de boottocht mochten ontvangen. „Opgeruimd staat netjes" (0) 61

Het Zeskant | 1962 | | pagina 9