ONDERNEMINGSRAAD UIT ONS MIDDEN DANKBETUIGINGEN IN DIENST: 24- 9-'62 J. W. M. Kreischer, 11. bankwerker MB. 24- 9-'62 W. J. Hooftman, montagewerker St. B. 24- 9-'62 R. Schüsselburg, hulpijzerwerker Slikkerveer. 25- 9-'62 F. v. d. Herik-de Boer, werkster 25- 9-'62 T. Jeug-de Boer, werkster. 25- 9-'62 F. L. v. d. Wal, lasser St. B. 25- 9-'62 H. Fleidema, lasser St. B. 25- 9-'62 A. den Boer, lasser St. B. 25- 9-'62 C. A. van Ark, lasser St. B. 28- 9-'62 M. Serrano Mena, draaier MB. l-10-'62 Mej. J. G. Bijl, kantoorbediende Holl. afd. 1-10-'62 L. Meurink, constr.bankwerker St. B. 5-10-'62 F. Larrubia Vargas, draaier MB. 8-10-'62 T. Cataldo, harswerker Pol. afd. 15-10-'62 J. J. Moes, pijpfitter St. B. 19-10-'62 R. Ruis Sanz, lasser SB. 22-10-'62 J. C. van Gulden, pijpfitter St. B. 22-10-'62 M. P. Maarseveen, pijpfitter St. B. GEHUWD: 12-10-'62 G. M. Stuit en L. Klein GEBOREN: 13- 9-'62 Nancy Leonora, dochter van N. J. Molle en A. Molle-Sitaniapessy. 18- 9-'62 Arnoldus Marinus, zoon van S. v. Vliet en E. v. Vliet-Buys. 8-10-'62 Richard, zoon van H. Heus en C. Heus-v. Wagtendonk. 9-10-'62 Jacqueline Ida Maria, dochter van C. E. P. Ostendorf en M. I. J. Ostendorf-Heinrich. 12-10-'62 Yvonne, dochter van J. Molendijk en E. P. Mo- lendijk-Scholte. 18-10-'62 Peter Hendrik, zoon van A. van Luijk en M. S. van Luijk-van Aalst. 19-10-'62 Elisabeth, dochter van H. van Leeuwen en M. van Leeuwen-Wolf eren. Hierdoor betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn harte lijke dank aan de Directie, de maatschappelijk werkster, de heer Van Wieringen, het Dorusfonds, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling en de prachtige ge schenken, die ik ter gelegenheid van mijn pensionering mocht ontvangen. P. Amersfoort Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, chefs, bazen en collega's voor de cadeau's, mij aangeboden bij mijn afscheid wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leeftijd. K. J. Degenkamp Voor de vele bewijzen van deelneming, die ik mocht onder vinden bij het overlijden van mijn echtgenoot, de heer H. Schippers, betuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank. Mevr. Schippers Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, bij het verlaten van de Werf Gusto mijn dank betuigen aan de Directie in het bijzonder aan de heer F. Smulders voor de mij verleende hulp. Ook mijn dank aan de heren Binnema en Tims. Aan de bazen en collega's mijn harte lijke dank voor het mooie cadeau. A. Antheunisse De Ondernemingsraad is vastgesteld uit: Voorzitter: Secretaris: Gewoon lid: Leden-Voorzitters van vaste commissies: Overige gewone leden: Mr. H. Smulders P. J. Slabbekorn J. H. van der Wal J. C. Kuijpers G. H. Hermse B. Pil J. G. Scheffers A. Nijs N. G. Alberts L. Heijkants A. Jansson C. Knook D. van der Munnik G. van der Schee W. van der Water G. P. A. van Wieringen vormende de kleine commissie (fabriek Schiedam) (beambten Schiedam en Slikkerveer) (fabriek Slikkerveer) (fabriek Geleen) (bambten Geleen) Samenstelling vaste commissies: Fabriek Schiedam: J. C. Kuijpers A. Jansson voorzitter machinebouw binnen G. van der Schee machinebouw buiten N. G. Alberts C. Knook L. Heijkants W. v.d. Water J. Waterreus C. Prins J. Pelgrim W. Kalkhoven F. de Bruin Beambten Schiedam en Slikkerveer: A. W. P. Landman koperslagerij G. H. Hermse voorzitter C. Bakker Jr. C. L. Barzilay J. v.d. Drift D. v.d. Munnik J. J. de Ruiter Fabriek Slikkerveer:B. Pil A. van Pelt W. van der Bok Fabriek Geleen: Beambten Geleen: J. Scheffers voorzitter L. Jeurissen Th. Schoones J. Thijhuis A. Nijs voorzitter P. Lamens C. C. L. Middendorp al uminiumbouw scheepsbouw buiten scheepsbouw buiten branders en lasers buiten houtbewerkers en schilders scheepsbouw binnen branders en lassers binnen apparaten- en mijnbouw algemene dienst en montage beambt. bedrijf Slikkerveer toezichthoudende beambt. scheepsbouw technische beambten toezichthoudende beambt. machinebouw administratieve beambten voorzitter 86 (0)

Het Zeskant | 1962 | | pagina 6