WSl A UIT ONS MIDDEN DANKBETUIGINGEN IN DIENST: 3-12-'62 C. Biandolino, koperslager MB. 3-12-'62 A. Pena Gutierrez, bankwerker MB. 3-12-'62 S. Bonte-v.d. Klundert, werkster. 3-12-'62 A. M. Leliveld-Bonte, werkster. 4-12-'62 W. H. G. Blom, volontair Onderhoud. 5-12-'62 L. v. Rijswijk, koperslager MB. 5-12-'62 M. Mosquera Rodriguez, eonstr. bankwerker App. B. 7-12-'62 M. Herrera Palacios, lasser SB. 7-12-'62 J. Martin Reij, lasser S.B. 7-12-'62 M. Tbanco Ruiz, lasser S.B. 10-12-'62 J. Makapuan, lasser S.B. 10-12-'62 O. Neleman, samensteller S.B. UIT MILITAIRE DIENST 3-12-'62 A. A. Jongste, aanbouwersmaat SB. IN MEM0RIAM G. J. F. CARIS Godefriedus Josefus Franciscus Caris kwam op 19 septem ber 1960 als leerling-lasser in dienst bij onze fabriek te Geleen. Zijn innemend karakter en zijn hulpvaardigheid maakte hem, ondanks zijn jeugd, al spoedig tot een sym pathiek collega, die steeds bereid was anderen te helpen. Groot was dan ook bij ons allen de ontsteltenis, die na een kortstondige ziekte zijn overlijden teweeg bracht. Twee dagen vóór zijn overlijden was hij 19 jaar geworden. Zijn leergierigheid op alle gebied kennende, had hij bij ons hoge verwachtingen gewekt, dat hij in ons bedrijf zou uitgroeien tot een goed vakman. Plet heeft helaas niet zo mogen zijn. Onze gedachten gaan uit naar zijn diepbeproefde ouders en zusjes, die wij gaarne de kracht toewensen dit grote verlies te dragen. Hij ruste in vrede. Voor de vele bewijzen van belangstelling en voor de ge schenken, die ik ter gelegenheid van mijn zilveren dienst- jubileum mocht ontvangen, betuig ik, mede namens mijn echtgenote, mijn hartelijke dank aan de Directie, Mevr. Bebelaar, chefs, collega's van de Smederij en alle anderen, die deze dag voor mij tot een onvergetelijke hebben ge maakt. A. Kroon Hierdoor betuig ik mijn hartelijke dank voor de vele be wijzen van deelneming, die ik bij het overlijden van mijn echtgenoot, de heer J. Stehouwer, mocht ontvangen. Mevr. Stehouwer Voor de blijken van belangstelling en voor het fruit, dat ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen, betuig ik lang deze weg mijn hartelijke dank aan Mevr. Bebelaar, het Zonne wiel en de collega's. T. M. de Raad Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn har telijke dank aan de Directie, chefs, collega's en Mevr. Be belaar voor de gelukwensen, mooie cadeaux en bloemen, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. W. Aschermann. Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, Mevr. Bebelaar, het Bestuur van de Personeelvereniging en de collega's voor de cadeau's mij aangeboden bij mijn 25-jarig dienstverband. L. Ouwendijk Het is mij een behoefte langs deze weg mijn hartelijke dank te betuigen voor de vele blijken van medeleven, die ik bij het overlijden van mijn echtgenoot, de heer P. Kohl, heb mogen ontvangen. Mevr. Kohl 2 (0)

Het Zeskant | 1963 | | pagina 6