JUBILEA De laatste jubilarissen van het jaar 1962 waren de heren W. A. Aschermann, A. Kroon en L. Ouwendijk. Zij werden op 12 december 1962 door de Directie ontvangen en toe gesproken door de heer Mr. H. Smulders, die er op wees, dat de jubilarissen in het jaar van het 100-jarig bestaan van de Werf, daar 25 jaren hebben doorgebracht. Zij hebben er, ieder op zijn eigen plaats, toe bijgedragen de Werf Gusto te doen worden, wat zij thans is: een onderne ming met een wereldnaam. Uit het feit, dat zij gedurende 25 jaar in dienst zijn gebleven, blijkt wel, dat zij hier met plezier gewerkt hebben. Spreker hoopt, dat zij dit nog vele jaren zullen kunnen blijven doen. Hij wenst hen van harte geluk met hun jubileum en dankt hen voor de diensten, die zij aan de Werf hebben bewezen. Spreker reikt de jubilarissen hierna het zilveren Gusto- insigne uit en overhandigt aan ieder hunner een gouden horloge en een geschenk onder enveloppe. Namens de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel reikt spreker vervolgens de vererende getuigschriften van die Maatschappij met de bijbehorende zilveren legpenning uit. Aan de echtgenoten van de jubilarissen bood de heer Smulders een doos bonbons aan. Na dit officiële gedeelte van de ontvangst werd een kopje koffie gedronken en wat nagepraat over de gebeurtenissen van de afgelopen 25 jaar. Ten slotte werd een bezoek ge bracht aan de modellenkamer, waar de modellen van ver schillende door de Werf gebouwde objecten werden be zichtigd. (0) 5

Het Zeskant | 1963 | | pagina 9