richting am! omtehenop oversteekplaatsen Personeelsvereniging „GUSTO" Geleen Op 1 maart 1963 werd in het café ,,'t Raodhoes" aan de Markt te Geleen een ledenvergadering van de Personeels vereniging Gusto" Geleen gehouden, die druk bezocht werd. Op de agenda stonden vele punten, o.a.: 1Het programma voor het lopende jaar. 2. De deelname aan de hobbyclub. 3. Attenties aan leden, b.v. bij pensionnering, huwelijk, ziekte en dergelijke. 4. Benoeming van een Kascommissie. 5. Feestavond ter gelegenheid van het 12Vi jarig bestaan van de Personeelsvereniging in november 1963. 6. Het Sint Nicolaasfeest. 7. Een kleine verloting. En ten slotte de rondvraag. Al deze punten werden, onder het nuttigen van een natje en een droogje (waarbij zelfs nog rauwe haring verorberd werd), door de Voorzitter tot tevredenheid van de aan wezige leden geregeld en aangenomen. De P.V.-reis gaat naar Duitsland; de oprichting van een hobbyclub werd geregeld; de kascommissie werd benoemd; hoe en wanneer het 12V2-jarig bestaan van de P.V. zou worden gevierd; het Sint Nicolaasfeest werd aangehouden en ten slotte vond een kleine verloting van enkele surpri ses plaats onder de leden. Hierna volgde de rondvraag, waarvan een druk gebruik werd gemaakt. Er was o.m. een voorstel van het lid W. Willems om uit de P.V.-leden een orkestje, cabaretgezel schap of andere vermakelijkheid te vormen en op te laten treden bij een of andere feestelijkheid. Onder dankbetuiging van de Voorzitter, de heer v. d. Boorn, voor de goede opkomst en voor de prettige en aan gename sfeer tijdens de vergadering, werd deze gesloten, waarna nog een gezellig samenzijn van de leden plaats vond. L. S. Jongen, secretaris Heerlenerweg 15, Sittard VEILIGHEIDSINSTITUUT A11-86 VEILIGHEIDSINSTITUUT A 1.1 - 4 O No. A 11 - 40 (0) 31 VEILIGHEIDS INSTITUUT A11-«10-1

Het Zeskant | 1963 | | pagina 11