Waarin een klein kereltje groot kan zijn Zal ik het maar doen? Daar gaat-ie dan Komt-ie nou nooit meer terug? „Je moet maar een kistje of zoiets op de tribune zet ten, want de persoon die het schip zal dopen is nou ja, een beetje klein van stuk, zullen we maar zeggen". Deze kiese raad, de organisatoren op de werf van Verschure gegeven voor de tewaterlating van de profielzuiger Michiel, werd stipt opgevolgd. Ondanks deze maatregel zijn er beneden, rondom de helling, verscheidene medewerkers geweest die nader hand volhielden dat zij de persoon in kwestie in het geheel niet hadden gezien. Hij was namelijk naast het kistje gaan staan inplaats van er op. Voor 't overige heeft de tweejarige Michiel Sanders de doopplechtigheid van de naar hem genoemde zui ger voortreffelijk verricht. Hij deed dat als kleinzoon van de heer S. A. Sanders, directeur van S. A. San ders' Aannemersbedrijf N.V., voor wie I.H.C. de zui ger bouwt. Op de foto's is te zien, hoe bijzonder goed dit nieuwe spel hem amuseerde. Hij vergat er zelfs de bijna levensgrote beer voor, die hem ter gelegenheid van deze feestelijke dag was geschonken. Onder de belangstellende Amsterdammers op de werf kwam een hoogst interessante discussie op gang over de vraag, of bij deze gelegenheid een fles melk aanbevelenswaardiger kon zijn geweest dan een fles champagne. Maar eensgezind was men in de wens: „Michiel, jongen, dat je nog maar vaak met nieuwe zuigers mag spelen. Wat ons betreft mag je er elk jaar een op je verjaardag hebben".

Het Zeskant | 1963 | | pagina 3