Hierdoor dank ik, ook namens mijn vrouw, de Directie van harte voor de waarderende woorden, mij toegesproken en voor de prachtige cadeau's, die ik mocht ontvangen bij mijn 25-jarig dienstjubileum. Tevens danken wij chef, col lega's en het Bijzonder Fonds SB-CB voor de aangeboden cadeau's. H. M. Hemerik Hierdoor betuig ik. mede namens mijn vrouw, mijn harte lijke dank aan de Directie, bazen en collega's voor de ge lukwensen en de cadeau's, ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. M. H. van Dijk. Mede namens mijn man dank ik langs deze weg de Directie der Werf Gusto en mijn collega's voor de belangstelling en cadeau's bij ons huwelijk. Mevr. E. M. L. Phylipssen-Bakker Hartelijk dank, ook namens mijn vrouw, aan de Directie, chefs, bazen en collega's voor de hartelijke ontvangst en de prachtige cadeau's, die ik ter gelegenheid van mijn 25- jarig dienstverband bij de Werf Gusto mocht ontvangen. J. Stokhof Hierdoor betuig ik mijn hartelijke dank, ook namens mijn vrouw en kinderen, aan de Directie, chefs, collega's en het Dorusfonds voor de bewijzen van belangstelling en de ca deau's, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstver band mocht ontvangen. A. Zwanenburg Het is mijn echtgenote en mij een behoefte onze hartelijke dank uit te spreken jegens de Directie, chefs, collega's en alle anderen, die de dag van mijn zilveren dienstjubileum voor ons tot een onvergetelijke hebben gemaakt. D. v. d. Blom Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank aan de Directie van de Werf Gusto voor de tweede zending brand stoffen, die wij tijdens deze koude winter hebben ontvangen. De Gepensionneerden Mede namens mijn echtgenote betuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank aan de Directie, chefs, baas en colle ga's en aan het Dorusfonds voor de fraaie bloemen en waardevolle geschenken, ontvangen bij mijn 25-jarig dienst verband, waardoor deze dag voor ons onvergetlijk is ge worden. M. Dingenouts Hierdoor betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn har telijke dank aan de Directie, chefs, collega's, het Dorus fonds en het Bijzonder Fonds SB-CB, voor de vele blij ken van belangstelling en de cadeau's, die ik ter gelegen heid van mijn 25-jarig dienstverband bij de Werf Gusto mocht ontvangen. A. Th. M. van Hoek Als de winter streng en koud is, Kost dit ook meer stookgerij En nu maakte de Directie Gusto Ons zijn oud-gedienden met extra brandstof blij. Wij danken U, edele gever, Voor deez' blijk van medeleven. Moge deze daad aan thans de werkers Meer en meer vertrouwen geven, In hetgeen nu weer is geschied. Ja, dit is toch wel het ware Zij vergeet de ouwetjes niet! Met hartelijke groeten, Th. Kraaijeveld, Den Haag (0) 29

Het Zeskant | 1963 | | pagina 9