UIT ONS MIDDEN In dienst getreden: 13-5-'63 M. Ramayo Martinez, gutser SB. 28-5-'63 D. Aarnout, kraanrijder SB. l-6-'63 K. F. v. d. Heide, kantoorbediende Planning. 5-6-'63 J. C. M. van 't Veer, praktikant On derhoud. 15-6-'63 Mej. J. L. Rousse, kantoorbediende Inkoop. Geboren: 25-5-'63 Edwin, zoon van M. Doedijns en J. A. Doedijns-v. Ettinger. 29-5-'63 Mariska Carla Alexandra, dochter van A. H. Zwanenburg en P. M. G. Zwa nenburg-Wolf. 29-5-'63 Raymond Hendrikus, zoon van H. C. van Elswijk en F. van Elswijk-Dadi. 6-6-'63 Petronella Hendrica, dochter van J. Suvaal en P. H. Suvaal-Schoonenberg. 8-6-'63 Franciscus Johannes Petrus, zoon van A. H. Dijkstra en A. M. Dijkstra- Kiel. DANKBETUIGINGEN Langs deze weg dank ik al mijn collega's en het Bijzondere Fonds voor de belangstelling, de bloemen en de mooie fruitmand, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis mocht ontvangen. J. W. de Nijs Hartelijk dank, ook namens mijn vrouw, aan de Directie, de maatschappelijk werkster, chefs, bazen en collega's voor de gelukwensen en de prachtige cadeau's, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband bij de Werf Gusto mocht ontvangen. J. P. Albers Voor de vele bewijzen van belangstelling en de geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn zilveren dienst jubileum mocht ontvangen, be tuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn harte lijke dank aan de Directie, chefs, collega's en alle andere werknemers, alsmede aan het Bij zondere Fonds en het Dorusfonds. W. van Noortwijk Hierdoor betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan de Directie, chefs, en collega's voor de blijken van belangstelling en de geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband mocht ontvangen. J. Burger Hiermede betuig ik, mede namens mijn echt genote en kinderen, mijn hartelijke dank aan de Directie, het Bijzondere Fonds, het Dorus fonds en de Personeelsvereniging voor de geluk wensen en de cadeau's, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. Tevens wil ik mijn dank uitspreken voor de blijken van medeleven, die ik gedurende mijn ziekte heb mogen ondervinden. A. W. Duller Het is mij niet mogelijk een ieder, die heeft bij gedragen aan het prachtige cadeau, dat mij ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband werd aangeboden, persoonlijk te zeggen hoe zeer ik dit op prijs heb gesteld. Ik wil daarom U allen graag door middel van Het Zeskant hartelijk bedanken voor dit geschenk. J. C. van Toorn. Wij zijn diep getroffen door de vele bewijzen van belangstelling, die wij mochten ontvangen bij het overlijden van onze man en vader. Piet van Raaij. Wij betuigen daarvoor onze dank aan de Directie, de maatschappelijk werkster en alle anderen. Uw medeleven is ons een grote troost. A. E. van Raaij-Bots IN MEMORIAM A. Th. M. van HOEK De 26ste mei 1963 overleed onze me dewerker, de heer A. Th. M. van Hoek. Reeds geruime tijd liet zijn ge zondheid veel te wensen over en dat was dan ook de reden, dat hij van zijn oorspronkelijke functie van smid-voor- slaander werd ontheven en tewerkge steld werd bij het schoonhouden van de waslokalen. Ruim 40 jaar heeft de heer Van Hoek bij de Werf Gusto doorgebracht. Nog kort geleden, op 20 februari 1963, vierde hij zijn 40- jarig jubileum, waarbij hij werd on derscheiden met de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau. En nu is plotseling het einde gekomen. De heer Van Hoek zal in onze her innering blijven voortleven als een ijverig en plichtsgetrouw werker en als een goed collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn echt genote en kinderen, die wij gaarne de kracht toewensen om dit verlies te dragen. Van Hoek, rust in vrede! i-h A 50 (0)

Het Zeskant | 1963 | | pagina 6