Waardering En wat dit alles uitputtend maakt is de voch tigheid van de lucht (meer dan 90 die de warmte letterlijk verstikkend maakt, zodat men het gevoel heeft door een warme, natte deken te ademen. Terugziend op onze Hollandse zomer anno 1963 (en al die anderezijn wij misschien geneigd om te zeggen: „Nou ja, dat ademen, dat is niet belangrijk, als je tenminste maar zon zon hebt Maar zelfs de zonnigste vakantie zou bedorven zijn wanneer men na vijf minuten zijn kleren al uit kan wringen. Nee, dit is geen snoepreisje geweest. Het is natuurlijk niet nodig om in ,,Het Zes kant" te vermelden dat onze mensen ook onder dergelijke omstandigheden de naam Gusto heb ben hooggehouden; niemand zou iets anders van hen verwacht hebben. Maar tóch is het prettig om te weten, dat zo wel hun werk als hun houding in Qatar werke lijk gewaardeerd zijn. Wij geven daarom hier een gedeelte weer van een brief die onze Directie ontvangen heeft van de heer M. W. Godfrey, direteur van „The Shell Company of Qatar Ltd.": „Ik zend U deze paar regels om Werf Gusto en Uzelf te danken voor Uw hulp tijdens de jongste werkzaamheden op de Seashell. Ik heb de grootste waardering voor alles wat U voor ons hebt gedaan en ik stel er prijs op U te la ten weten, dat de mensen van Werf Gusto allen bijzonder hard gewerkt hebben. Zoals U weet zijn de omstandigheden hier, in de Perzische Golf, in deze tijd van het jaar, verre van ge makkelijk. Het pleit dan ook sterk voor Uw vaklieden, dat zij desondanks hun werk met opgewektheid hebben verricht. In het bijzonder ben ik de heer Hage dankbaar voor zijn leiding bij dit werk, dat tot zo'n goed einde is ge bracht". Vanzelfsprekend vindt de Directie het erg pret tig een dergelijke brief te ontvangen. Zij stelt het dan ook zeer op prijs dat de betrokkenen door hun wijze van werken de heer Godfrey ge- inspireerd hebben tot het schrijven van deze brief.

Het Zeskant | 1963 | | pagina 10