DE OUDE GARDE J. DE GROOT Op 3 oktober 1963 bereikte onze medewerker de heer J. de Groot de pensioengerechtigde leeftijd en op 5 oktober d.a.v. heeft hij zijn gereedschap ingeleverd en is met pensioen ge gaan. Nadat hij jarenlang platen heeft gestrekt, kan hij nu zichzelf (uit)strekken in een gemak kelijke stoel en van zijn welverdiende rust gaan genieten. Wij wensen hem toe, dat hij dit nog vele jaren zal kunnen doen. J. J. AAN DE WIEL De heer J. J. aan de Wiel bereikte de 65-jarige leeftijd op 6 oktober 1963. Hij nam op 5 okto ber j.l. afscheid van zijn collega's en van de Werf, waar hij ongeveer 29 jaar onafgebroken werkzaam is geweest, laatstelijk als schoon maker. Wij wensen hem van harte een goede levensavond toe en hopen, dat hij nog lange tijd deel van de Oude Garde zal uitmaken. C. W. F. BOSDIJK Op 1 oktober 1963 heeft de heer C. W. F. Bosdijk de Werf Gusto als gepensioneerde ver laten, na een onafgebroken diensttijd van 26 jaar bij de Tekenkamer Scheepsbouw. Maar ook vóór deze onafgebroken periode is de heer Bosdijk nog van 1911 tot 1927 bij de Werf in dienst geweest; dat is nog eens 16 jaar, zodat zijn totale diensttijd op 42 jaar gesteld kan worden. Wij wensen de heer Bosdijk gaarne nog vele goede jaren toe. J. M. HUISKENS De heer J. M. Huiskens moest het bij het ver laten van de Werf met minder dienstjaren doen, al is 25 jaar ook een respectabele diensttijd. Op 21 april 1938 trad hij als schilder bij de Werf in dienst en op 1 oktober 1963 ging hij met pensioen naar huis. Wij hopen, dat hij nog vele jaren lid van de Oude Garde zal kunnen zijn. Een kopje thee voor de Oude Garde Het is misschien niet algemeen bekend, maar het is een feit, dat er voor de gepensioneerden de gelegenheid bestaat om des vrijdags, na het afhalen van het pensioen, des middags een kopje thee te gaan drinken in het clubhuis, schuin tegenover de ingang van de Werf. Mevrouw Bebelaar zal daar de gepensioneerden graag ontvangen. Er komen altijd wel een paar trouwe klanten, maar toch niet zo heel veel. Wie vrijdag middags nog wat tijd en zin heeft, kan daar dus terecht. N.V.L.-EXAMEN Voor het in de maand september 1963 gehou den examen van de Nederlandse Vereniging voor Lastechniek (NVL) zijn geslaagd de heren: C. Andriese en S. Krouwel. Wij wensen de geslaagden geluk met het be reikte resultaat. VEI LIGHE1DSCOMPETITIE We ontvingen een tussentijdse opgave van de stand van de Veiligheidscompetitie en wel per 4 oktober 1963. Daaruit blijkt, dat 33 ploegen aan deze competitie meedoen en dat tot op genoemde datum 63 „veilige dagen" konden worden behaald. Van deze 33 ploegen hadden er niet minder dan 18 het maximale aantal dagen op het score bord staan; 4 ploegen zaten tussen de 50 en 60 dagen; 3 tussen de 40 en 50 dagen, 6 tussen de 30 en 40 dagen en 2 tussen de 20 en 30 dagen. Achttien ploegen in de 3 e Veiligheidscompe titie tot nu toe zonder ongevallen. Geen slecht resultaat! Het laat zich aanzien, dat het een harde strijd om de beker zal worden. IN MEMOR1AM U. ELGERS Wij ontvingen het droeve bericht, dat onze medewerker, de heer U. Elgers op 5 oktober 1963 in de leeftijd van 61 jaar is overleden. Bijna tien jaar hebben wij hem in ons midden gehad en nu, zeer plotseling, is hij van ons weggenomen. Wij hebben hem leren kennen als een goed vakman, een prettig kameraad en een oprecht collega. Als zodanig zal hij in onze herinnering blijven voortleven. Gaarne wensen wij zijn vrouw en kind de kracht, dit voor hen zo zware verlies te dragen. Elgers, rust in vrede! 80 (0)

Het Zeskant | 1963 | | pagina 8