Bedrijfsschool Premie afdelingskas De leerlingen van de Bedrijfsschool bereiden zich zeer ernstig voor op de komende schoolvoetbal-wedstrijden. Er worden regelmatig oefenwedstrijden gespeeld. Dat gebeurt zaterdagmorgens op het voetbalveld van de Werf. De jongelui amuseren zich best met deze wed strijden, maar toch missen ze iets. Ze zijn er zo alleen op dat voetbalveld! Ze zouden het zo prettig vinden als er eens wat supporters aanwezig zouden zijn. We weten het nog heel goed uit onze eigen jon ge jaren: je speelde veel prettiger als er veel mensen langs de lijnen stonden dan wanneer er niemand te zien was. Spelen we niet allemaal een heel klein beetje „voor de tribune"? Mannebroeders, we hebben de vrije zaterdag en wat doen we dan? Stofzuigen! Een manier om daaraan te ontkomen? Naar de voetbal wedstrijden van de Bedrijfsschool gaan kijken. Zaterdagmorgens om 10 uur! En nu nog een paar uitslagen: Leerlingen MBLeerlingen SB 6-2 Leerlingen MBOud-leerlingen 35 Leerlingen SBCadetten 71 Leerlingen MB/SBOud-leerlingen 12 Leerlingen MBSchool v. werkende jongens niet doorgegaan. Halverwege het jaar 1963 heeft het Bestuur van de Afdelingskas zich ge noodzaakt gezien aan de Bedrijfsvereniging voor te stellen de premie voor de Ziektewet te verhogen van 5,6°l0 tot 7,0°l0. Ware dit niet gebeurd, dan zou er over 1963 een belangrijk tekort zijn ontstaan, dat dan in 1964 weer zou moeten worden ingehaald. Voor het jaar 1964 zijn nieuwe berekeningen gemaakt, met het resultaat, dat het Bestuur van de Afdelingskas aan de Bedrijfsvereniging kon voorstellen de premie voor het jaar 1964 vast te stellen op 6 De helft van deze pre mie komt ten laste van de werkgever en de an dere helft ten laste van de werknemer. De voorgestelde premie van 6 is inmiddels door het Bestuur van de Bedrijfsvereniging goedgekeurd, zodat het werknemersaandeel in de premie in 1964 3 zal bedragen. Verge leken met de premie over het 2de halfjaar 1963 is dit dus een verlaging met 0,5 6 (0)

Het Zeskant | 1964 | | pagina 10