Het nieuwe jaar Commissie Jubileum-geschenk Terwijl we voor de schrijfmachine zitten om het firma-gedeelte van Het Zeskant ,,in elkaar te draaien", klinken uit de radio de Nieuwjaars wensen van heinde en ver. De gezagvoerder, officieren en bemanningsleden van de „Kneuterdijk" wensen alle familieleden en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1964! Officieren en bemanning van het ss „Boerendijk" wenst familieleden en bekenden.Ja, ja we weten het al! Een gelukkig 1964. En dan al die radiosprekers: Dames en Heren, Alvorens U een uiteenzetting te geven over de betekenis van de miereneieren voor de opvoe ring van de productiviteit, is het mij een be hoefte U allen een zeer gelukkig en voorspoe dig 1964 toe te wensen. Het gonst om ons heen van goede wensen. En nu zitten we te werken aan het januari-nummer van Het Zeskant. Eigenlijk hoort daar een Nieuwjaarsartikel in. Zo'n ge degen stukje over goede voornemens en flink aanpakken. Maar we zijn bang, dat de lezers zullen zeggen: Oh, alweer een Nieuwjaarsarti kel. Nou, dat geloven we wel. Volgende blad zijde! En daarom zien we er maar van af om zo'n gedegen stukje te schrijven. We willen volstaan met U allen van deze plaats onze welgemeende goede wensen voor het nieuwe jaar aan te bieden. En verder gaan we onze vriend J. O. M. een beetje concurrentie aandoen met de publicatie van een plaatje (met bijschrift), dat we uit de „Werkspoor-Courant" knipten. MADAME ZAZA WAAR ZEGSTER „Bij wat U in 1964 boven het hoofd hangt, zou ik een helm opzetten!" Hieronder volgt een verantwoording van het financiële beleid van de Commissie voor het J ubileum-geschenk. Ontvangsten: Bijdragen beambten Schiedam en Slikkerveer 4755,86 Bijdragen beambten en fabrieks- personeel Geleen 1861,89 Bijdragen fabriekspersoneel Schiedam en Slikkerveer 8800,- Totaal ontvangsten 15417,75 Uitgaven: Honorarium G. Romijn Gehonoreerde adviezen Totaal uitgaven Saldo 14000,— 207,— 14207,— 1210,75 De Commissie heeft zich beraden om aan dit batig saldo een passende bestemming te geven. Uit de talloze mogelijkheden heeft zij uiteinde lijk gekozen voor een schenking aan het Ko ningin Wilhelmina-Fonds voor de Kankerbe strijding. Namens de Commissie- J ubileum-Geschenk, G. H. Hermse

Het Zeskant | 1964 | | pagina 7