IDEEËNB VERGADERING IDEEENBUSCOMMISSIE 14 oktober 1963 Idee 16 (1961) G. Kammers Solderen van sneldraaistalen plaatje op beitel schacht. Dit idee is destijds beloond met een aanmoedigingspremie van 5,Het blijkt achteraf een hogere waardering te verdienen, al wordt het niet veelvuldig toegepast. Aanvullende premie: 20, Idee 8 A. Maris Strekken van perplexplaten voor de Sicomat- brandmachine. Dit idee is reeds toegepast en voldoet goed. Premie: 25, Idee 9 D. Zwarts Lichte en gemakkelijk verplaatsbare domme kracht. Het ontworpen gereedschap is reeds in gebruik en voldoet goed. De technische uitvoe ring ervan kan nog iets verbeterd worden. Premie: 25, Idee 11 L. de Jong Opbergkast voor zaagstaten en gereedschap. Het idee is reeds uitgevoerd en voldoet goed. Premie: 10, Idee 12 L. de Jong Geleiding voor lintmaat aan de zaagmachine. Het idee is reeds uitgevoerd en maakt nauw keuriger meten mogelijk. Premie: 10, Idee7 (1962) H. Kok en A. Maris Diverse verbeteringen bij het werken met de Sicomat-brandmachine. De voorgestelde werk wijzen geven een verbetering en zijn uitvoer baar. Premie: 50, Idee 13 J. H. van Gils Vereenvoudiging van de luchtapparaat van de hoonmachines. De voorgestelde wijziging is zeer goed en geeft een besparing op de materialen. Premie: 75, Idee 5 C. van Dijk Prismakijker voor controle van wanden van cylinders e.d. Dit idee is zeer goed. Het ontwor pen gereedschap wordt dagelijks gebruikt en voldoet uitstekend. Premie: 100,—. Idee 14 D. v. d. Blom Branden van tanden in paalplaten op de Sta- tosec-brandmachine. Het idee is goed en uit voerbaar en geeft een besparing op de werk uren. Premie: 25, Idee 6 H. c. van Elswijk Lassen van K-naden van de schuiven voor de Rijkswaterstaat. Dit idee is reeds toegepast en voldoet goed. Premie: ƒ50,—. De ideeën nos. 4, 7 en 10 kwamen niet voor een beloning in aanmerking.

Het Zeskant | 1964 | | pagina 9