liet Zo werd een koning in de put geholpen BIJ DE VOORPAGINA "Let dan maar op, met die zuiger gaat het straks net zo", beloofden de transporteurs. Het was dus zeker de moeite waard, eens bij Gorkum te gaan kijken, waar de tot zover over het water versleepte zuiger op de wal zou worden gezet. Daarna zou transport per auto in ge deelten naar de zandput volgen, vijftien kilo meter verderop. Die put was het eerste werkterrein waar de CO 498, afgeleverd aan de aannemersmaatschappij "De Zandpaal" te Schiedam, zijn kunsten zou gaan vertonen. Bok en blaadje Daar bij Gorkum, in een schilderachtige bocht "Heb je wel eens een nijlpaard uit het water zien klimmen?", vroegen de medewerkers van Conrad-Stork, die het transport van de I.H.C. Beaver King (CO 498) zouden verzorgen. "In Artis en Blijdorp wel, maar in Afrika zijn we sinds de vorige vakantie niet meer geweest", antwoordden we voorzichtig, want meestal wordt je vernaggeld wanneer ze zo beginnen. Dit blad is het personeelsorgaan van de Industrieële Handelscombinatie Holland, gevestigd in Den Haag. Het verschijnt iedere maand op de 1e woensdag na de vijftiende. Uitreiking aan personeelsle den van de in I.H.C. Holland verenigde bedrijven vindt gratis plaats. De inhoud is beschermd krachtens de Auteurswet. Firma-redacteuren: G. Martens (Con- rad-Stork), M. Wink (Werf Gusto), W. C. Boer (De Klop), A. Heystek (J. K. Smit), J. Koutstaal (L. Smit Zoon) en R. Lafèbre (Verschure). INHOUD algemeen gedeelte In mei verschijnt in de dierenwe reld een nieuwe generatie op het toneel. Hoewel de "jonkies" eerst nog in de veilige omgeving van moeder eend verkeren, zullen zij echter spoedig op eigen wieken moeten varen. Zo werd een koning in de put geholpen34 In het hol van de leeuw 36 I.H.C.-Baggerpompen 37 Bevers op de toonbank 38 De baggermolen en zijn ont wikkeling 39 r In de schaftkeet naast de CO 498 De koning in de Mooie Nel

Het Zeskant | 1964 | | pagina 2