de oude garde IDEEËNBUS werkzaam was als hoofdbaas. Hij heeft dus 23 jaar bij ons bedrijf doorgebracht. Thans is voor hem de tijd aangebroken om van zijn welverdien de rust te gaan genieten. Wij wensen hem nog vele goede jaren bij de Oude Garde toe. Boottocht Eerst een algemeen bericht. De boottocht met de gepensioneerden zal dit jaar plaatsvinden 0p woensdag, 1 juli. Men houde deze dag dus vrij! Nadere berichten over de boottocht zul len te zijner tijd aan de gepensioneerden wor den toegezonden. Dan nog enkele personalia. De Oude Garde is weer in omvang toegenomen. Per 28 april 1964 gingen vijf beambten met pen sioen. C. A. Feijen De heer Feijen is werkzaam geweest bij het be drijf in Geleen. Hij trad in dienst op 4 februari 1947. In januari 1948 werd hij tot baas benoemd en in september 1954 verhuisde hij naar de teken kamer, waar hij laatstelijk werkzaam was als constructeur. Na deze afwisselende loopbaan gaat hij thans op zijn lauweren rusten. Moge hij dat nog vele jaren kunnen doen. J. v.d. Broek De heer v.d. Broek trad op 8 augustus 1921 bij de Werf Gusto in dienst. Met ingang van 5 mei 1943 werd hij aangesteld tot baas bij de afd. Onderhouds-electriciëns. De laatste jaren was hij toegevoegd aan de veiligheids-inspecteur. Na 43 jaren dienst heeft hij de Werf verlaten. Wij wen sen hem nog vele goede jaren toe. A. Verheul De heer Verheul is wel een van de oude getrou wen. Reeds vanaf 1 augustus 1926 maakt hij deel uit van de Gusto-gemeenschap. En dat betekent een diensttijd van bijna 38 jaar. Bij de Teken kamer Scheepsbouw vervulde hij de functie van constructeur-groeps-leider. Nu hij met pensioen is gegaan wensen wij hem gaarne een zonnige levensavond toe. C. Bakker De heer Bakker (Sr.) kwam op 20 oktober 1941 in dienst bij de Werf te Slikkerveer, waar hij Tenslotte moeten wij melding maken van het overlijden van een van de gepensioneerden, n.l.: A.H. Beuger, overleden op 7 april 1964. Tdee 16/1963. D. de Grave. Het op maat en sluitend branden van lijfplaten voor palen van de kraaneilanden. Dit idee, dat goed voldoet, is door de heer Grave uitgewerkt, nadat het probleem door de bedrijfsleiding was gesteld. De oplossing van het probleem is juist bevonden. Premie: 50, Het maken van een beugel aan de slijpmachines voor het slijpen van platen. Dit idee is reeds toe gepast en voldoet zeer goed. Het maakt het slijp werk minder vermoeiend en leidt daardoor tot een hogere produktie. "remie: 75,—. Idee 17/1963. J. W. Rieken. Verstelbare mal voor de brandmachine. De toe passing van dit idee heeft een belangrijke be sparing gegeven bij de uitvoering van het be trokken werk. Premie: 50, Idee 18/1963. J. W. Rieken. Mal met aanslag voor de brandmachine. Dit idee is in zekere mate een uitvloeisel van idee 17/1963. Het voldoet goed. Premie: 25, Vergadering van 27 Wee 15/1963. A. Mol. (0) 35

Het Zeskant | 1964 | | pagina 7