het Vijf en twee is zeven WERK AAN DE WINKEL BIJ DE VOORPAGINA Misschien is het U opgevallen, dat wij de laat ste maanden niet zo veel hebben geschreven over nieuwe opdrachten. Dat wil echter niet zeggen, dat onze opdrachten-,,verwervers" stil hebben gezeten. Integendeel; zij zijn de afge lopen maanden hard aan het werk geweest en wij kunnen ons bijzonder verheugen over het succes van hun inspanningen. Want in dit ar tikel presenteren wij U maar liefst 7 nieuwe opdrachten. Vijf snijkopzuigers en twee booster stations. En hoewel deze werktuigen geen Reina Fabiola's, Atlantique's of H.AM. 210's zijn, geven ze tezamen toch weer vele maanden werk aan de winkel. De eerste drie De eerste opdracht wordt een serie van drie snijkopzuigers voor een Belgische opdracht gever. Het zijn de CO 512, 513 en 514. Het ontwerp van deze zuigers is geïnspireerd op het grootste type van de I.H.C. Beaverzuigers. De ze zuigers zijn echter iets groter en kunnen bag geren tot op een diepte van 10 meter. De CO 512 en 513 zullen worden voorzien van een paalwagen, waarvoor een speciaal ponton ach ter aan de zuiger wordt aangekoppeld. De CO 514 krijgt geen paalwagen, hoewel er rekening mee zal worden gehouden deze eventueel later toch aan te brengen. De totale lengte van de Dit blad is het personeelsorgaan van de Industrieële Handelscombinatie Holland, gevestigd in Den Haag. Het verschijnt iedere maand op de le woensdag na de vijftiende. Uitreiking aan personeelsle den van de in I.H.C. Holland verenigde bedrijven vindt gratis plaats. De inhoud is beschermd krachtens de Auteurswet. Firma-redacteuren: G. Martens (Con rad-Stork), M. Wink (Werf Gusto), W. C. Boer (De Klop), A. Heystek (J. K. Smit), J. Koutstaal (L. Smit Zoon) en R. Lafèbre (Verschure). INHOUD algemeen gedeelte Vijf en twee is zeven 66 De wereld is in zes stukken verdeeld 68 174 m3 in 1878-4800 m3 in 1964 (II) 69 Baggerrijtuig boven de Saigon-rivier 71 Onze garantie-medewerkers, de heren M. Boer en J. van Keulen hebben het niet makkelijk gehad in Zuid-Vietnam (zie artikel op pagina 71). Zelfs bij het eten moes ten zij ongewoon te werk gaan. Maar ook dit karwei met de stok jes wisten zij met succes op te lossen.

Het Zeskant | 1964 | | pagina 2