UIT ONS MIDDEN In dienst 29-7-'64 l-8-'64 l-8-'64 3-8-'64 3-8-'64 5-8-'64 5-8-'64 10-8-'64 10-8-'64 12-8-'64 17-8-'64 17-8-'64 getreden: C. M. Schouten, lasser SB. J. Nobel, kantoorbed. Boekh. G. de Jonge, kantoorbed. Postafd. J. W. H. Lemchert, volontair MB. T. van Leeuwen, volontair MB. J. J. Molina Campana, transp. App. B. F. Molina Campana, transp. MB. W. Vink, transporteur SB. Mej. M. P. Roeters, kantoorbed. Holl. R. Carratala Planelles, voorslager SB. J. W. Schwarz, bedrijfstechnicus MB. Mej. T. M. Lips, kantoorbed. Holl. Gehuwd: 24-6-'64 F. A. Maggazu met T. Hemelrijk. 21-7-'64 H. Hirch met H. C. v. d. Eikhof. Geboren: 6-8-'64 Tonia Maria, dochter van H. Kruys en T. C. Kruys-Schuitemaker. 8-8-'64 Benjamin Johannes Adriaan, zoon van L. Pietersz en S. A. Pietersz- Verduyn. DANKBETUIGINGEN Hierdoor betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan mevr. Bebelaar, chef en collega's voor de bewijzen van belangstelling, tijdens zijn ziekte ondervonden. J. J. van Alphen IN MEMORIAM H. DOKTER Op 8 augustus 1964 werd in de leef tijd van 51 jaar zeer plotseling uit ons midden weggenomen onze medewer ker H. Dokter. De heer Dokter trad op 11 september 1956 bij de Werf Gusto in dienst als transporteur bij de afdeling Scheeps bouw, waar hij in het bijzonder de zorg had voor de laskabels en de lucht- slangen. Hij zal in onze herinnering voortleven als een eenvoudig, rustig werker en een goed collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij de kracht toe wensen dit verlies te dragen. Dokter, rust in vrede! Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn har telijke dank aan de Directie, de maatschappe lijk werkster, de chefs, bazen en collega's van de afd. Machinebouw en Montage voor de sympathieke woorden en de fraaie geschenken, die ik bij het verlaten van de Werf Gusto als gepensionneerde mocht ontvangen. M. v. d. Kruit Onze hartelijke dank, Directie Gusto, Voor de brandstof, die ge ons weer schonk. Uw oude werkers waarderen deze gave, Te zien in de blijdschap, die in hun ogen blonk. Dankbaar zullen we er gebruik van maken, Als het de tijd van stoken is, Want dan wordt het voor ons, ouwetjes, Zonder brandstof wel wat fris! Nogmaals dank, geachte Directie, Voor dee'z blijk van medeleven. Moge onze dank U ook voldoening geven. Met hart. groeten, Th. Kraayveld.

Het Zeskant | 1964 | | pagina 6