UIT ONS MIDDEN DANKBETUIGINGEN In dienst getreden: 21- 9-'64 Th. Paais, bankwerker MB. 21- 9-'64 J. L. Garbajas, Valderama, bank werker MB. 22- 9-'64 J. Ames, lasser SB. 28- 9-'64 J. A. Schaar, praktikant SB. 28- 9-'64 W. Dijkhuizen, pijpfitter St. B. 28- 9-'64 J. Averesch, hulpmont.werker St. B. 28- 9-'64 M. Grinwis, transporteur St. B. 29- 9-'64 J. E. Suierveld, bankwerker MB. l-10-'64 A. Emons, harswerker Pol. 1-10-'64 lr. H. H. v. d. Kroonenburg, ing. i. alg. dienst 5-10-'64 D. J. Overdik, lasser St. B. 12-10-'64 J. G. v. Scheindelen, lasser MB. Hierdoor betuig ik, mede namens mijn man, mijn hartelijke dank aan het personeel van de Hollerithafdeling voor de geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn huwelijk mocht ontvan gen. E. Troost Mede namens mijn vrouw betuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank aan de Directie, de maatschappelijk werkster, chefs, bazen, colle ga's en het Dorusfonds voor de gelukwensen en geschenken, die ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. A. van Bedaf Terug uit mil. dienst: 19-10-'64 A. H. A. J. Meeder, fraiser MB. Gehuwd: 8-10-'64 Th. F. Wouters met M. P. Faber Geboren: 17- 9-'64 Edwin Richard, zoon van C. L. Barzilay en H. Barzilay- v. d. Heu vel 18- 9-'64 Edith Johanna, dochter van J. Finke en J. P. Finke-Fransen 24- 9-'64 Huibert en Cornelis, zoons van C. Kreuk en T. V. Kreuk-Wijn- gaarden 28- 9-'64 Albertus Wilhelmus, zoon van W. A. Majoor en A. Majoor-v. d. Linden 11-10-'64 Peter, zoon van G. v. d. Stelt en T. 1. v. d. Stelt-Harlaar 17-10-'64 Paul, zoon van J. v. d. Ster en J. v. d. Ster-Mallie DE OUDE GARDE APlaisier Onze medewerker, de heer A. Plaisier, heeft op 2 October 1964 de Werf Gusto de rug toege keerd, als gepensioneerde! Ongeveer 19 jaar is hij bij de werf werkzaam geweest als scheeps- beschieter. Nu hij de pensioengerechtigde leef tijd heeft bereikt, kan hij van zijn welverdien de rust gaan genieten. Naar wij hopen: nog vele jaren! Van de leden van de Oude Garde is overleden de heer J. Post, in de leeftijd van 73 jaar. Hiermede zeg ik allen hartelijk dank voor de betoonde belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, vooral alle schenkers van de prachtige fruitmand en de bloemen, die ik mocht ontvangen. De be langstelling, zowel in het ziekenhuis als bij mijn thuiskomst, van mijn gewezen chef, de heer Heuvelman, en de gewezen maatschappelijk werkster, mej. Heijnen, wordt door mij zeer ge waardeerd. W. de Jong Hierbij wil ik, ook namens mijn echtgenote, al len hartelijk dankzeggen, in het bijzonder de Directie en Mevr. Bebelaar, voor de belang stelling en de cadeaux, die ik bij mijn 25-jarig jubileum heb ontvangen. C. J. Kuijpers Hierdoor betuig ik, mede namens mijn echt genote, mijn hartelijke dank aan de Directie, maatschappelijk werkster, chefs, collega's en alle anderen, die de herdenking van mijn 25- jarig dienstverband tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Tevens hartelijk dank voor de vele prachtige cadeaux. B. Beider Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie, maatschappelijk werkster, chefs, beambten, bazen en collega's en het Dorusfonds voor de sympathieke woor den en bijzonder fraaie geschenken, die ik bij het verlaten van de Werf Gusto als gepension- neerde mocht ontvangen. A. Plaisier 82 (0)

Het Zeskant | 1964 | | pagina 6