Jubilea Ondergetekende betuigt mede namens zijn vrouw en kinderen zijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling bij zijn 25-jarig dienstverband ondervonden; in het bijzonder aan de Directie, Mevr. Bebelaar, het Dorus- fonds en collega's voor de mooie cadeau's, bloe men en felicitaties, die hij deze dag in ontvangst mocht nemen. J. P. A. Koevermans Bij deze, ook namens mijn echtgenote, harte lijk dank aan de Directie, maatschappelijk werkster en het Dorusfonds voor de vele blij ken van belangstelling en cadeau's, ontvangen bij mijn 25-jarig ambtsjubileum. E. B. Vermeulen Mede namens mijn echtgenote betuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank aan de Directie, chefs, bazen en collega's en de maatschappe lijk werkster voor de vele blijken van belang stelling en de cadeaux, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband mocht ontvan gen. H. Zwep Met deze betuig ik mijn welgemeende dank aan de Directie, maatschappelijk werkster, ba zen en collega's voor het medeleven, betoond bij het overlijden van mijn man en der kinderen vader. Mevr. de Wed. J. Dokter-Tas Adri Bertje De 7de oktober 1964 werden de heren L. A. Beljaars, J. P. M. Koevermans, E. B. Vermeu len en H. Zwep, vergezeld van hun echtgeno ten, door de Directie ontvangen in verband met hun 25-jarig dienstverband bij de Werf Gusto. Zij werden toegesproken door de heer F. Smulders, die zich gelukkig prees weer vier jubilarissen te mogen begroeten. Vier mede werkers, die er het hunne toe hebben bijgedra gen de Werf Gusto tot een gezond en bloeiend bedrijf te maken. Spreker wees er op, dat zich in het bedrijfs leven tal van vraagstukken voordoen, waarover dan hooggeleerde heren zich het hoofd breken. Zij schermen dan met macro- en micro-econo mische gegevens en doen uitspraken, waarvan de waarde door het bedrijfsleven wel eens wordt betwijfeld. Van de zijde van die verschillende studiecommissies is één uitspraak echter nog nooit gekomen, n.l. die, dat het goed zou zijn ieder ogenblik van werkgever te veranderen. Dat schijnt dus een punt te zijn, waarover men het wel eens is. Ook de jubilarissen van heden hebben dat blijkbaar ingezien. Spreker wenste hen geluk met hun jubileum en deelde mede, dat tot op heden 185 medewerkers van de werf in dienst zijn met een diensttijd van 25 jaar of langer. De jubilarissen van vandaag zijn de nummers 186, 187, 188 en 189! Spreker speldde de jubilarissen het zilveren Gusto-insigne op en overhandigde hen een gou den horloge en een geschenk onder enveloppe. Aan de dames, die hun echtgenoten jarenlang zo goed hebben verzorgd, dat zij hun arbeid naar behoren konden verrichten, bood spreker een doos bonbons aan. Tenslotte reikte spreker namens de Nederland- sche Maatschappij voor Nijverheid en Handel aan de jubilarissen het vererend getuigschrift met de bijbehorende zilveren legpenning van genoemde Maatschappij uit. Hierna werd de koffie gebruikt. De ontvangst werd besloten met een bezoek aan de modellen- zaal, waar vooral het model van het nieuw te bouwen booreiland veel belangstelling trok. (0) 83

Het Zeskant | 1964 | | pagina 7