JUBILEA JUBILEA Op woensdag, 4 november 1964, werden de heren J. C. Friederich, W. F. Knijf en J. Valk, die vergezeld waren van hun echtgenoten, door de Directie ontvangen in verband met hun 25- jarig dienstverband bij de Werf Gusto. Zij werden toegesproken door de heer Ir. A. Smul ders, die er op wees, dat de jubilarissen gedu rende een groot deel van hun leven hun beste krachten aan de onderneming hadden gegeven. Dit is iets, waarvoor de Directie hen erkente lijk is. De werknemers met het lange dienst verband vormen een vaste kern, waarop het be drijf kan rekenen en waardoor het bedrijf in staat is grote en soms zeer moeilijke opdrach ten uit te voeren. Spreker wenste de jubilarissen van harte geluk met dit jubileum. Hij speldde hen het zilveren Gusto-insigne op en overhandigde hen de ge bruikelijke jubileumgeschenken. Aan de da mes, die jarenlang ervoor gezorgd hebben, dat hun echtgenoten iedere dag weer fit en opge wekt naar hun werk gingen, bood spreker een doos bonbons aan. Vervolgens reikte spreker namens de Neder- landsche Maatschappij voor Nijverheid en Han del aan de jubilarissen het vererend getuig schrift van die Maatschappij, met de daarbij behorende zilveren legpenning uit. Hierna werd de koffie gebruikt, waarna het gezelschap een bezoek bracht aan de modellen- zaal, waar vele door de Werf Gusto gebouwde objecten werden bezichtigd. Op 25 november 1964 werden de heren L. H. H. Heesbeen, G. van Ipenburg, K. H. Veldt en D. van 't Zelfde, vergezeld door hun echt genoten, door de Directie ontvangen ter ge legenheid van hun zilveren dienstverband De jubilarissen werden toegesproken door de heer Mr. H. Smulders, die meende te kunnen con cluderen, dat de jubilarissen bij de Werf Gusto altijd prettig gewerkt hebben. Zij hebben hier een prettige sfeer gevonden en hebben geen aanleiding gehad hun geluk elders te gaan be proeven. Dit verheugt spreker, omdat zij door hun langdurig dienstverband volkomen ver trouwd zijn geworden met de gang van zaken in het bedrijf en deel uitmaken van de vaste kern van toegewijde en bekwame vaklieden, die het bedrijf nodig heeft om de vaak moei lijke werkstukken te vervaardigen. Spreker wenste de jubilarissen van harte geluk met deze dag en speldde hen het zilveren Gus to-insigne op. Hij overhandigde hen daarbij als stoffelijk blijk van dank voor het werk, dat zij voor de werf hebben gedaan, een gouden hor loge en een geschenk onder enveloppe. Aan de dames, die door hun goede zorgen voor hun echtgenoten er toe hebben bijgedragen, dat de jubilarissen hun werk goed konden verrich ten, bood spreker een doos bonbons aan. Vervolgens deelde spreker mede, dat de Ne- derlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel, een meer dan 150 jaar oude instelling, de jubilarissen het vererend getuigschrift met de bijbehorende zilveren legpenning heeft toege kend. Namens het bestuur van die Maatschap pij reikte spreker de getuigschriften en pennin gen aan de jubilarissen uit. Hierna werd de koffie gebruikt. Tot slot werd een bezoek gebracht aan de modellenzaal, waar het model van het nieuw te bouwen vijf- kantige booreiland veel belangstelling trok. (0) 91

Het Zeskant | 1964 | | pagina 7