1965 UIT ONS MIDDEN ln dienst getreden: 30-11-'64 W. Lenos, klinker/hakker SB. 30-11-'64 P. Blanco Hurtado, boorder MB. l-12-'64 Mej. C. M. A. de Gier, kantoorbe diende Holl. 1-12-'64 Mej. J. B. Scheffers, kantoorbediende Holl. 1-12-'64 H. H. M. v. d. Zee, kantoorbediende Int. Contr. Terug uit mil. dienst: 23-11 -'64 H. M. Koevermans, scheepsbeschieter SB. Geboren: 14-12-'64 Cornelis, zoon van H. van Leeuwen en M. van Leeuwen-van Wolferen. DANKBETUIGINGEN Hierdoor betuigen mijn vrouw en ik onze harte lijke dank aan de Directie voor de geschenken, die ik tijdens mijn ziekte heb mogen ontvangen. Wij zullen hier een dankbaar gebruik van maken. Tevens bieden wij onze beste wensen voor een voorspoedig 1965 aan. B. Zwart. Ondergetekende wenst bij het verlaten van de Werf Gusto wegens het bereiken van de 65-jari- ge leeftijd alle collega's van hoog tot laag een gezegend 1965. Tevens dankt hij allen voor de goede samenwerking gedurende de tijd, dat hij met hen heeft gewerkt. A. Hamerslag. Hierdoor betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank voor de bewijzen van be langstelling, die wij ter gelegenheid van ons 25- jarig huwelijk mochten ontvangen, van het Bij zonder Fonds SB/CB en van de collega's. M. A. Heijnemans. Mede namens mijn echtgenote betuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank aan de Directie, maatschappelijk werkster, chefs, bazen en col lega's en het Dorusfonds voor de gelukwensen en de geschenken, die ik bij mijn 25-jarig jubi leum mocht ontvangen. D. van 't Zelfde. Mede namens mijn echtgenote betuig ik hier door mijn hartelijke dank aan de Directie, maat schappelijk werkster, chefs, bazen en collega's voor de gelukwensen en geschenken, mij aange boden ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. v. Ipenburg. 2 (0) Hiermede betuig ik, ook namens vrouw en kin deren, mijn dank aan de Directie, bazen, col lega's en Mej. Zondag, alsmede aan de drum band "Gusto", het Dorusfonds en het Fonds SB/CB voor de cadeau's en voor de belangstel ling bij mijn 25-jarig jubileum ondervonden. J. C. Friederich. Ondergetekende betuigt hierdoor zijn hartelijke dank aan de Directie, maatschappelijk werkster, chefs, bazen en collega's, en aan het Dorusfonds voor de vele blijken van belangstelling en de geschenken, ter gelegenheid van zijn 25-jarig dienstverband bij de Werf Gusto ontvangen. K. H. Veldt. Hiermede wil ik, ook namens mijn echtgenote, in het bijzonder de Directie, de maatschappelijk werkster en alle anderen dank zeggen voor de belangstelling en de cadeau's, die ik bij mijn ju bileum mocht ontvangen. L. Heesbeen. Hartelijk dank, ook namens vrouw en kinderen, aan de Directie en alle anderen, die door ca deau's, bloemen of felicitaties de dag van mijn 25-jarig Gusto-jubileum tot een onvergetelijke hebben gemaakt. J. F. Kerdel. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor het Kerststuk met boeken- bon, mij toegezonden tijdens mijn ziekte. J. M. van Buren. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan de Directie, baas van den Berg en de collega's voor de blij ken van belangstelling, die hij tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis en bij zijn thuiskomst mocht ontvangen. P. Bleecke. Ondergekende betuigt hiermede zijn hartelijke dank aan chefs, naaste collega's en verder allen, die van hun belangstelling blijk hebben gegeven en aan het Dorusfonds en de buitenbankwerkers voor de prachtige fruitschalen, die ik van hen heb ontvangen tijdens mijn ziekzijn. Bs. v. d. Neut. Gaarne maak ik van deze gelegenheid gebruik alle medewerkers van de Werf Gusto een zeer gelukkig en voorspoedig 1965 toe te wensen. Zoals U bekend zal zijn, zal de redactie van het firma-nieuws in het Zeskant binnenkort in ande re handen overgaan. In verband hiermede ver zoek ik U de nieuwe firmaredacteur steeds alle medewerking te willen verlenen, die hij bij de vervulling van zijn taak nodig zal hebben. Wink.

Het Zeskant | 1965 | | pagina 6