Jubilea Ej De heren G. C. Blom, J. Koppenhagen, N. Over de Vest en J. de Ridder, waarvan de eerste drie vergezeld waren van hun echtgenoten, werden op 22 december 1964 door de Directie ontvan gen ter gelegenheid van hun zilveren dienstju- bileum. De jubilarissen werden toegesproken door de heer Mr. H. Smulders, die er zijn vreugde over uitsprak weer vier personeelsleden te mogen ontvangen, die blijkbaar met plezier bij de Werf hebben gewerkt. Zij hebben hier een werkkring en een sfeer gevonden, die hen ervan weerhou den heeft naar een andere werkgever om te zien. Dit geeft spreker een grote voldoening, want juist de werknemers met een lang dienstverband vormen de steunpilaren van het bedrijf. Zij heb ben een grote ervaring en men kan op hen re kenen. Spreker dankte hen voor wat zij in de afgelopen 25 jaren voor de Werf hebben gedaan en wenste hen van harte geluk met hun jubileum. In zijn dankwoord betrok spreker ook de echtgenoten, die zeker het hare hebben bijgedragen om te zorgen, dat de mannen hun werk goed konden verrichten. Hierna speldde spreker de jubilarissen het zil veren Gusto-insigne op en overhandigde hen de gebruikelijke jubileum-geschenken. Aan de da mes bood spreker een doos bonbons aan. Ver volgens ging de heer Mr. Smulders over tot het uitreiken van de vererende getuigschriften van de Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel, met de daarbij behorende zilveren legpenningen. Na dit officiële gedeelte van de ontvangst werd de koffie gebruikt, waarna een bezoek werd ge bracht aan de modellenzaal. Daar trok vooral het model van het nog te bouwen booreiland veel belangstelling. Maak je geen zorgenouwe jongen. Ik geloof, dat je een mooi zeewaardig schip hebt getroffen! (0) 3

Het Zeskant | 1965 | | pagina 7