UIT ONS MIDDEN ln dienst getreden: 30-08-'65 C. A. Arendse, elektricien Elektr. A. van Rij, 1.1. modelmaker M.B. J.L. A.Grimbergen, praktikant M.B. R. Wielard, praktikant M.B. F. Lemson, praktikant M.B. A. C. v.d. Berg, praktikant M.B. A. J. M. Walbeek, praktikant M.B. A. J. M. Walbeek, praktikant M.B. H. W. v.d. Linden, 1.1. ijzerwerker, Slikkerveer. 31-08-'65 B. A. J. Lensveld, alg. montagewer ker Mont. 01-09-'65 J. van Smirren, praktikant M.B. 06-09-'65 H. V. Brown, lasser S.B. P. Lissenberg, 1.1. elektromont. Elektr. M. Fauste Garcia, bankwerker M.B. A. Mellado Rivero, kraandrijver M.B. B. E. Schuurmans, meew. praktikant M.B. 13-09-'65 J. A. Garcia Puchi, brander S.B. J. L. Romero Bernal, aank. lasser S.B. F. Chica munoz, lasser S.B. P. C. Snijders, 1.1. scheepsbesch. S.B. G. Honcoop, 1.1. scheepsbesch. S.B. 14-09-'65 J. Sivera Sastre, slijper App. B Gehuwd: 02-09-'65 J. Wessel met M. K. FToekstra. Geboren: 18-08-'65 Serio Henricus, zoon van G. Barbieri en R. Barbieri-Boon 30-08-'65 Diana, dochter van B. M. Rasenberg en A. M. Rasenberg-Schachtschabel 02-09-'65 Maria Clara Hedwig, dochter van A. J. Garritsen en L. A. M. Garrit- sen-Pierik 15-09-'65 Michel, zoon van J. W. de Nijs cn C. M. de Nijs-Groen 18-09-'65 Esther, dochter van B. de Jong en B. de Jong-Stouthandel 22-09-'65 Johanna Tabita, dochter van J. Ver hulst en J. C. Verhulst-de Jong DANKBETUIGINGEN FTerman Elshof dankt langs deze weg de direc tie en Mevrouw Bebelaar voor de leuke attentie, die hem door de Werf Gusto werd aangeboden tijdens zijn diensttijd. Mede namens mijn echtgenote wil ik directie, Mevrouw Bebelaar, bazen en collega's hartelijk danken voor de mooie cadeaux en goede wensen, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. J. M. Feijen Hierdoor willen wij gaarne de Werf Gusto har telijk dank zeggen voor de prachtige fruitmand, die wij bij de geboorte van onze dochter moch ten ontvangen. A. J. Garritsen en echtgenote Langs deze weg wil ik Mevrouw Bebelaar en de Werf Gusto heel hartelijk danken voor het bij zonder aardige geschenk dat ik mocht ontvan gen. Dpi. sld. F. van Loon Langs deze weg wil ik gaarne Mevrouw Bebelaar en de Werf Gusto heel hartelijk danken voor het pakket, dat ik gekregen heb. Dit vond ik erg leuk omdat ik het niet verwacht had. Dpi. sld. H. Weber JUBILEA Na bet officiële gedeelte van de ontvangst werd de koffie gebruikt en wat gebabbeld; ter afslui ting werd een bezoek gebracht aan de modellen- zaal. Op nevenstaande foto ziet U de heren J. M. Feijen, G. J. Geenen en J de Boer, die, vergezeld door hun echtgenotes, op donderdag 16 septem ber j.l. door de Directie werden ontvangen ter gelegenheid van hun zilveren dienstjubileum. Zij werden toegesproken door de Heer H. Smul ders, die er zijn vreugde over uitsprak weer een aantal jubilarissen te mogen ontvangen, want juist de werknemers met een lang dienstverband vormen de steunpilaren van het bedrijf. Zij heb ben een grote ervaring en men kan op hen re kenen. De Heer Smulders speldde hen hierna het zil veren Gusto-insigne op en overhandigde de ju bileumgeschenken. De echtgenotes werden mede in deze dank betrokken, hetgeen tot uitdrukking kwam in de overhandiging van een doos bon bons.

Het Zeskant | 1965 | | pagina 6